مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت دانش آموزی بنت الهدی بیرجند:

​انتشار گاهنامه ی الکترونیکی علمی، دینی و سبک زندگی در بسیج دانش آموزی بیرجند

​مهربان از انتشار گاهنامه الکترونیکی در بسیج دانش آموزی خواهران بیرجند خبر داد و گفت: این گاهنامه شامل بخش های انسانم آرزوست، سبک زندگی دختران جامعه اسلامی، مهارت آموزی، فن بیان ومعرفی کتاب است و شماره دوم آن نیز به زودمنتشر خواهدشد.

نرگس مهربان مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت دانش آموزی بنت الهدی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری خراسان جنوبی باتبریک دهه فجر اظهارکرد: امروز کشور به برکت انقلاب اسلامی در همه عرصه ها بخصوص عرصه های علمی رشد چشم گیری داشته است.

دختران دانش آموز سرامدان جبهه فرهنگی و علمی کشور هستند

وی به نقش دختران جوان و نوجوان بخصوص دانش آموزان در عرصه های علمی کشور اشاره کرد و افزود: دانش آموزان دختر بسیجی همیشه و در همه عرصه ها سرآمدان جبهه فرهنگی و علمی کشور هستند.

مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت دانش آموزی بنت الهدی بیرجندگفت: دانش آموزان در کنار فراگیری تحصیلی باید در عرصه های علمی همراه با معنویات، باید به دنبال رفع مشکلات در جامعه نیز باشند و آن را تنها در محیط مدرسه نبینند.

مهربان بااشاره به برگزاری برنامه های علمی در بسیج دانش آموزی افزود: تشکیل هسته علمی با حضور نخبگان علمی دانش آموز خواهر،برگزاری کارگاه های علمی در بستر فضای مجازی،تجیل از نخبگان علمی وچاپ نشریه الکترونیکی از جمله برنامه های دهه فجر است که در حال برگزاری می باشد.

وی با بیان اینکه شماره اول گاهنامه الکترونیکی با همکاری دانش آموزان بسیجی خواهر منتشر شده است، گفت: این گاهنامه شامل بخش های انسانم آرزوست که به معرفی شخصیت های وشهدای علمی می پردازد.

مهربان ادامه داد: سبک زندگی دختران جامعه اسلامی، مهارت آموزی، فن بیان ومعرفی کتاب از دیگر بخش های این گاهنامه الکترونیک است و شماره دوم آن نیز به زودمنتشر خواهدشد.

انتهای پیام / 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۰:۰۴

شناسه خبر: 94483

مطالب مرتبط :
 ​همایش

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی بنت الهدی بیرجندخبر داد

برگزاری ​همایش"فرصت های طلایی" با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر

نخعی پور گفت: همایش فرصت های طلایی با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر، با هدف اصول تست زنی و برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ برگزارشد.

زمینه‌های همکاری دانشگاه فنی شهید مهاجر با صاایران مشخص شد/ اصفهان پتانسیل قطب الکترونیک و توسعه صنعت نرم و سبک را دارد

در نشستی؛

زمینه‌های همکاری دانشگاه فنی شهید مهاجر با صاایران مشخص شد/ اصفهان پتانسیل قطب الکترونیک و توسعه صنعت نرم و سبک را دارد

در نشست دانشگاه فنی شهید مهاجر با مسئولان صاایران، باب همکاری دانشگاه با حوزه‌های مختلف صاایران بررسی و مشخص شد، دانشگاه بر وجود دانشجویان و فارغ التحصلان بسیار نخبه اشاره و تاکید دارد و شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران هم بزرگترین شرکت الکترونیکی کشور است، این شرکت می تواند بعنوان قطب الکترونیک اصفهان معرفی و بجای صنعت‌های سنگین، صنعت نرم و سبک را در اصفهان توسعه داد.

گزارش تصویری  کارگاه تخصصی تخصصی  قارچ توسط بسیج علمی قاین

گزارش تصویری کارگاه تخصصی آموزش قارچ توسط بسیج علمی قاین

کارگاه آموزش تخصصی قارچ به همت بسیج علمی و کشاورزی قاین ویژه سربازان ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائن به مناسبت دهه فجر برگزارشد

ف

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد:

برنامه علوم قرآنی بمانسبت دهه فجر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: برنامه‌هاییی در حوزه علوم قرآنی و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با همکاری نهادهای فرهنگی و قرآنی اجرا خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب