توسط مخترع نوجوان کرمانی؛

اختراع دستگاه شیرآب شنیداری هوشمند

محمد حسن زاده دانش آموز سال دوازدهم دستگاه شیرآب شنیداری هوشمند را اختراع کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ محمد حسن زاده دانش آموز سال دوازدهم رشته ریاضی فیزیک از استان کرمان که دستگاه شیرآب شنیداری هوشمند را اختراع و به ثبت رسانده است.

دستگاه شیرآب شنیداری هوشمند این قابلیت را دارد که با شنیدن صدای افراد شیرآب به طور خودکار باز و بسته شود و حتی می‌توان مقدار لیتر آب مصرفی را به آن دستور داد تا همان مقدار لیتر آب فقط ریخته شود و همچنین دما و فشار آب را نیز تنظیم می‌کند.

با نصب اپلیکیشن آن بر روی گوشی موبایل می‌توان از راه دور آن را کنترل کرد و قیمت مقدار آب مصرف شده را محاسبه کرد تا در مصرف آب صرفه جویی شود.

دستگاه شیرآب شنیداری هوشمند ضمن اینکه از هدر رفت آب جلوگیری می‌کند مانع شیوع بیماری های واگیردار مثل کرونا می‌باشد چون هیچگونه تماسی تماس با دست ندارد و همچنین مجهز به سنسور آتش سوزی می‌باشد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲:۰۷

شناسه خبر: 94593

مطالب مرتبط :
کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

ساخت و تولید کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس با قابلیت استحکام بالا، مقاومت حرارتی، ضد اکسید و اسید و شفافیت به همراه بازتاب نور توسط مبتکر ایرانی اختراع شده است.

جشنواره

یک طرح از ۷ طرح رسیده به جشنواره جهادگران علم و فناوری پذیرفته شد

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: از هفت طرح نخبگان بسیجی چهارمحال و بختیاری ، یک طرح در جشنواره جهادگران علم و فناوری پذیرفته شد.

اختراع کپسول خنک کاری سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جنگنده‌ها

توسط مخترع تهرانی؛

اختراع کپسول خنک کاری سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جنگنده‌ها

مصطفی ریاحینی موفق به طراحی و اختراع کپسول خنک کاری برای خنک کردن سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جهت اندازه گیری سرعت در جنگنده‌ها شده است.

اختراع دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی

توسط مخترع جوان ایلامی؛

اختراع دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی

پیمان کولیوند دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی با قابلیت تولید برق در شب را اختراع کرده است که توانست عنوان نخست جشنواره جهادگران علم و فناوری را در حوزه برق و الکترونیک از آن خود کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب