مدیر روابط عمومی پارک علم وفناوری کرمان خبر داد؛

مرکز شتابدهی تگ میزبان ۲۰ تیم استارتاپی کرمان / رویداد اینوتکس پیچ در حال برگزاری است

ذبیح‌الله سالخورده گفت : ۳۳ تیم از کل استان در این رویداد ثبت نام نمودند که از بین آنها در مرحله اول ۲۰ تیم جهت شرکت در رویداد اول که امروز در تاریخ ۲۵ بهمن در مرکز نوآوری و شتاب دهی تگ در حال برگزاری است در حضور داوران، از ساعت ۱۴ الی ۲۰ به رقابت می پردازند.

ذبیح‌الله سالخورده، مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار علم وفناوری  در خصوص رویداد اینوتکس پیچ که در محل مرکز شتابدهی تگ در حال برگزاری است گفت: یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس 2021 است که برای چهارمین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند.

وی افزود: مرحلۀ نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه 99 تا اردیبهشت ماه سال 1400 در ۶ شهر ایران (قزوین، تبریز، همدان، کرمان، بوشهر و تهران) برگزار و ایده‌های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی  و نمایندگان دبیرخانه اینوتکس و پارک فناوری پردیس تعیین خواهند شد.

سالخورده تاکید کرد: در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2021 و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید که  در این مرحله، استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ی پیش-شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب ‌وکار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.

مدیر روابط عمومی پارک علم وفناوری کرمان اذعان کرد:  این رویداد در کرمان با همکاری پارک علم وفناوری  با شروع تبلیغات از اول بهمن ماه آغاز شد و استارتآپ های استان اقدام به ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی مورد نیاز جهت تکمیل مدارک و مدل های کسب وکار خود پرداختند.

وی افزود: 33 تیم از کل استان در این رویداد ثبت نام نمودند که از بین آنها در مرحله اول 20 تیم جهت شرکت در رویداد اول که امروز در تاریخ 25 بهمن در مرکز نوآوری و شتاب دهی تگ در حال برگزاری است و  در حضور داوران، از ساعت 14 الی 20 به رقابت می پردازند.

سالخورده خاطر نشان کرد:  تیم های برگزیده تا اردیبهشت 1400 مورد حمایت و اموزش قرار می گیرند و سپس در رویداد نهایی در حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی اقدام به پرزنت کرده و در صورت امکان به جذب سرمایه اقدام می نمایند و جهت توسعه و راه اندازی کسب وکار استارتآپی خود مورد حمایت های فراوان موجود قرار می گیرند.

انتهای پیام /طهماسبی

زمان انتشار: شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹:۴۵

شناسه خبر: 94644

مطالب مرتبط :
همه چیز درباره رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ/استان بوشهر میزبان ایده‌های برتر

مدیر فن بازار استان بوشهر ؛

همه چیز درباره رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ/استان بوشهر میزبان ایده‌های برتر

مدیر فن بازار استان بوشهر گفت: اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که برای سومین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور برگزار می‌کند.

مستند سازی، وظیفه فراموش شده روابط عمومی‌ها

مستند سازی، وظیفه فراموش شده روابط عمومی‌ها

مستند سازی، وظیفه فراموش شده روابط عمومی‌ها

چهارمین دوره رقابت‌های اینوتکس پیچ در بوشهر برگزار می‌شود

چهارمین دوره رقابت‌های اینوتکس پیچ در بوشهر برگزار می‌شود

چهارمین دوره رقابت‌های اینوتکس پیچ که یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (Inotex) است، از ۲۳ بهمن سال جاری تا اردیبهشت ۱۴۰۰ در استان‌های بوشهر، کرمان، تهران، قزوین، تبریز و همدان برگزار می‌شود.

نمایشگاه اینوتکس

ثبت‌نام نمایشگاه «اینوتکس ۲۰۲۰» آغاز شد

ثبت نام نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس (INOTEX)از سوم تیرماه آغاز شده و تا ۲۰ مردادماه سال جاری ادامه دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب