چاپ ۶ عنوان کتاب در دانشگاه دماوند

دانشگاه آزاد اسلامی دماوند با نگاه توسعه محور و تشویق استادان و دانشجویان به انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی توانست توفیقات قابل توجهی به‌ویژه در حوزه نشر کتاب به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان تهران، شورای انتشارات واحد دانشگاهی دماوند از ابتدای راه‌اندازی تاکنون به چاپ ۱۲ عنوان کتاب اقدام کرده و اکنون این شورا ۶ عنوان کتاب دیگر در دست انتشار دارد.

وی درباره سوابق پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند عنوان کرد: این واحد دانشگاهی با نگاه توسعه محور و با تشویق استادان و دانشجویان خود به انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی توانست توفیقات قابل توجهی به‌ویژه در حوزه نشر کتاب به دست آورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند اضافه کرد: در فاصله سال‌های ۸۳ تا ۸۸، چهار عنوان کتاب به چاپ رسید که شامل کتاب روشنفکر کیست؟ نوشته علی شریعتمداری ۱۳۸۳ و کتاب جایگاه علوم انسانی در تولید علم اثر علی شریعتمداری ۱۳۸۴ بود؛ کتاب مجموعه مقالات همایش منطقه‌ای مدیریت فرهنگی در قرآن و سیره ائمه اطهار(ع) ۱۳۸۸ و مجموعه مقالات نخستین همایش ملی مدیریت و اقتصاد رسانه سال ۱۳۸۸ به چاپ رسیدند.

صفری عنوان کرد: سال ۱۳۹۰ سال پرکاری در حوزه نشر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند بود و سه عنوان کتاب با موضوعات حسابداری صنعتی یک نوشته پویا صفاری، مدیریت فرایندهای استراتژیک در صنایع نوظهور رسانه‌ای اثر علی جهانشاهی و اصول حسابداری دو به قلم پویا صفاری در این سال به رشته تحریر درآمدند.

وی ادامه داد: کتاب‌های روش‌های ژئوفیزیکی مورد استفاده در تعیین خصوصیات ژئوتکنیکی ساختگاه نوشته عباس زاده شهری سال ۱۳۹۲، تصمیم‌گیری در مسائل مالی یک و دو پیتر آتریل و پل هارلی ترجمه زهرا مرادی سال ۱۳۹۴ و جامعه‌شناسی شهر و شهروندی اثر علی شیخ‌زاده  سال ۱۳۹۶ و نیز کتاب انرژی‌های تجدیدپذیر با نگرشی بر مدیریت بهره‌وری انرژی در تأسیسات نظامی، علی عابدینی در همین سال چاپ شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند خاطرنشان کرد: کتاب شبکه‌های اجتماعی و هویت اثر بی‌بی سادات میراسماعیلی در سال ۱۳۹۸ نام دیگر اثری بوده که در این واحد دانشگاهی به رشته تحریر درآمده است./ انتهای پیام

زمان انتشار: دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷:۴۰

شناسه خبر: 94695

مطالب مرتبط :
دکتر حسن پور

در انتشارات دهم به چاپ خواهد رسید؛

کتاب دل نوشته هایی به شهید سلیمانی

انتشارات دهم در حوزه نشر کتاب، با پیگیری های معاونت دانش پژوهش و علمی فناوری سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در سال ۹۸ راه اندازی شده و از همه مولفین که قصد چاپ کتاب در زمینه علوم انسانی و علمی پژوهشی را دارند حمایت می کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب