اختتامیه جشنواره ابوذر استان خراسان شمالی برگزار می‌شود

دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان شمالی گفت: روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه پنجمین دوره از جشنواره ابوذر خراسان شمالی با معرفی برترین‌ها، به کار خود پایان خواهد داد.

 


خراسان شمالی- دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر  خراسان شمالی گفت: روز چهارشنبه  ۲۹ بهمن ماه  پنجمین دوره از جشنواره ابوذر خراسان شمالی با معرفی برترین‌ها، به کار خود پایان خواهد داد.

محسن امیری در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری، خراسان شمالی از برگزاری اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره استانی ابوذر اطلاع داد و گفت: روز چهارشنبه ۲۹بهمن ماه سال جاری اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره ابوذر استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: به دلیل محدودیت‌های کرونایی این برنامه با رعایت فاصله اجتماعی و با حضور برندگان و برگزیدگان جشنواره، برخی از مسئولان استان و مدیران رسانه‌های خراسان شمالی در سالن لاله  برگزار می‌شود.


امیری یادآور شد: از مجموع آثار دریافتی به جشنواره در رشته‌های متعدد خبرنویسی، گزارش، یادداشت، عکس، موشن گرافی، فیلم کوتاه و… شرکت کرده‌اند که از ۲۱ اثر فاخر برگزیدگان آثار ارسالی در این برنامه تقدیر به عمل خواهد شد.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳:۲۲

شناسه خبر: 94733

مطالب مرتبط :
محسن محمدی

درخشش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جشنواره رسانه‌ای ابوذر

خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری خراسان شمالی در پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، حائز رتبه سوم در بخش گفتگو خبری شد.

جشنواره

دبیر اجرایی جشنواره دوخت و لباس حور در مازندران

برگزاری جشنواره دوخت و لباس حور در مازندران/ مهلت ارسال آثار تا ۷ اسفند/ هدف گذاری برای کاهش هزینه تولید لباس

دبیر اجرائی جشنواره دوخت و لباس حور در مازندران از برگزاری جشنواره دخت و لباس در استان مازندران خبر داد.

محمدرضا

علم وفناوری گزارش می دهد:

سهم ناچیز خراسان شمالی از تولید ثروت ملی از بخش معدن

مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت جوادلائمه(ع) گفت: در حال حاضر تعداد۲۴۴ معدن در خراسان شمالی وجود دارد که از این تعداد تنها ۱۱۰معدن فعال است.متاسفانه تاکنون خراسان شمالی در زمینه تولید ثروت از مواد معدنی سهمی ناچیز داشته است و سهم ظرفیت‌های موجود معدنی استان کشف و استخراج می‌شود که در صورت تکمیل روند اکتشاف، بهره‌برداری، فرآوری و حمایت‌های همه‌جانبه این رقم می‌تواند چندین برابر میزان کنونی قابل افزایش باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب