پاسخ قاطع به تئوری توطئه‌ی میکروچیپ در واکسن mRNA

از زمان شیوع ویروس کرونا، یک تئوری توطئه قدرتمند مبنی بر قصد بیل گیتس برای ساخت ابرانسان ها رایج شده است. حالا دختر بیل گیتس پاسخ محکمی به این تئوری داده است.

«جنیفر گیتس» دختر بزرگ بزرگ بیل گیتس، هفته گذشته پس از دریافت واکسن کووید-19، پیام کوتاهی که درحقیقت شوخی با نظریه پردازان توطئه درباره پدرش بود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. او از این گفت پدرش میکروچیپی را در مغز او کاشته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل IFLScience، این دانشجوی 24 ساله پزشکی پنجشنبه گذشته تصویری را در اینستاگرام منتشر کرد و گفت که او فقط دوز اول واکسن کووید-19 را دریافت کرده است. سپس به قدردانی از کادر درمان و تعریف از واکسن و داروهای مدرن پرداخت او در آخر پست خود نوشت: « پی نوشت: متاسفانه این واکسن نبوغ پدر من را در مغزم قرار نداد، ای کاش فناوری «ام-آر-ان-آی» این قدرت می‌داشت.»

دختر بیل گیتس و شوخی با تئوری توطئه میکروچیپ در واکسن کرونا

دختر بیل گیتس پس از دریافت واکسن کووید-19 شوخی درباره نظریه پردازان توطئه درباره پدرش مطرح کرد. برای کسانی که نمی‌دانند باید بگوییم یکی از شایعات مطرح درباره واکسن‌های کووید-19 راجع به این بود که مسئولان قصد دارند به واسطه واکسن میکروچیپ‌های ساخت ماکروسافت را در جمعیت جهانی وارد نمایند.

نیازی به گفتن نیست که این ادعاها کاملا غلط است. در اوایل جاری، مردم ایتالیا نموداری را به اشتراک می‌گذاشتند که ادعا می‌شد نقشه‌های تراشه‌ فایوجی است که در واکسن کووید-19 کاشته می‌شود، اما پس از مدتی یک مهندس نرم افزار با کمی بررسی کشف کرد که این تصویر درواقع نمودار یک پدال گیتار است.

با وجود شواهد غیرقابل اتکا درباره این ادعا، این ایده در طول سال گذشته به طور گسترده‌ای پخش شده است. طبق نظرسنجی «یوگاو» که در ماه مه سال 2020 انجام شد، 28 درصد از مردم ایالات متحده معتقد بودند که بیل گیتس می‌خواهد از کمپین واکسیناسیون گسترده علیه ویروس کووید-19 برای پیوند زدن تراشه‌ها در افراد استفاده کند. این آمار در بین بینندگان فاکس نیزو به 50 درصد هم رسید.

گیتس در ۵ آوریل گفت اگر اقدامات حفظ فاصله فیزیکی به درستی انجام گیرد، شمار کشته شدگان ویروس کرونا در ایالات متحده می‌تواند «بسیار کمتر» از برآوردهای اخیر از سوی مقامات ارشد بهداشت باشد. وی گفت اگر انجام آزمایش را تثبیت کنیم و هر ۵۰ ایالت را درگیر کنیم، زیر میزان برآوردهای مقامات بهداشت قرار خواهیم گرفت. مطمئناً ما هزینه اقتصادی هنگفتی را پرداخت خواهیم کرد. وی تصریح کرد: «این منطقی است که بگوییم تا زمانی که واکسنی نداریم، اوضاع به حالت عادی برنمی‌گردد.»

انتهای پیام/

خبرنگار: تیمور خسروی

زمان انتشار: جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 94759

مطالب مرتبط :
گوشت مصنوعی

بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت؛

بهتر است همه کشورهای از گوشت مصنوعی استفاده کنند/ حمایت از حقوق حیوانات یا تأمین منافع شخصی

امروزه شاهد فناوری‌های جدیدی در جهان هستیم، گوشت‌های مصنوعی، یکی از فناوری‌هایی که باعث شگفتی همگان شده و توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ جهانی را به خود جلب کرده است، بنیان‌گذاران گوگل و مایکروسافت، پیشتازان سرمایه‌گذاری در این حوزه هستند و چند روز پیش بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت در یک مصاحبه اعلام کرد بهتر است همه کشورهای جهان اولی از گوشت مصنوعی استفاده کنند.

فاصله گذاری اجتماعی

زنگ خطر کرونا :

تهدید سلامت عمومی جامعه در دوران فاصله گذاری اجتماعی

مطالعات اخیر سرنخ هایی را نشان می دهد که چرا برخی از افراد پیروی از دستورالعملهای فاصله گذاری اجتماعی را دشوار می دانند.

تزریق واکسن چینی یا واکسن روسی؟

وضعیت جسمی مناسب دریافت کنندگان واکسن کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، وضعیت جسمی دریافت کنندگان واکسن کرونا روسی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری که ۲۰ نفر بودند را بسیار مناسب اعلام کرد.

۱۲۳

برگزاری اجتماعات؛ زمینه ساز موج چهارم بیماری کووید ۱۹ در آذربایجان غربی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: موج سوم بیماری که ۸۶ روز به طول انجامید موج سهمگینی بود.

بیل گیتس

بیل گیتس به شایعه میکروچیپ در واکسن کرونا پاسخ داد

از همان زمانی که بحث ساخت واکسن کرونا در میان بود، شایعاتی نیز جریان یافت که حکایت از تلاش بیل گیتس برای کار گذاشتن میکروچیپ در بدن انسان داشت. حالا بیل گیتس به این موضوع واکنش نشان داده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب