در مرکز شتابدهی تگ صورت گرفت؛

استارت آپ های کمیته امداد کرمان در یک رویداد به رقابت پرداختند

رویداد شتاب ایده های فناورانه، نوآورانه و خلاقانه امداد به مدت ۵۴ ساعت با همکاری کمیته امداد امام خمینی و مرکز نوآوری و شتابدهی تگ و برگزار شد.

 
دکتر مسعود ترکزاده ماهانی در خصوص برگزاری رویداد شتاب ویژه مدد جویان کمیته امداد  به خبرنگار علم و فناوری ، گفت: این رویداد  استارتاپی  با رویکرد ایده های فناورانه ، نوآورانه و خلاقانه با محوریت مرکز شتابدهی تگ کرمان  برگزار شد. 
 
 
وی افزود:  گفت:  رویداد شتاب ایده های فناورانه، نوآورانه و خلاقانه امداد به مدت 54 ساعت با همکاری کمیته امداد امام خمینی و مرکز نوآوری و شتابدهی تگ و برگزار شد.
 
 
مدیریت پارک علم و فناوری  کرمان اذعان کرد:  این رویداد  با دو پیش رویداد در قالب بود کمپ در تاریخ های 21 و 28 بهمن ماه 1399 با محوریت آشنایی با مفاهیم کسب و کار و نحوه ایده پردازی و استفاده با سامانه رویداد آغاز  گردید و سپس رویداد نهایی به صورت آنلاین و حضوری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی با بیش از 100 نفر  از مدد جویان کمیته امداد استان و تشکیل 8 تیم استارتآپی و حضور 9 منتور و تسهیلگر، و 4 داور برگزار شد.
 

 

ترک زاده ماهانی در پایان خاطر نشان کرد:  مهمترین آموزش های ارائه شده در این رویداد را کارگاه تسهیلگری، خلق مدل کسب و کار، کمینه محصول، اعتبار سنجی است لذا در این رویداد مهد کودک انلاین رتبه اول، محیط زیست امداد رتبه دوم و کاریاب گر امداد رتبه سوم را کسب نمودند.
 
انتهای پیام / طهماسبی

زمان انتشار: یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱:۳۰

شناسه خبر: 94891

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب