فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی بنت الهدی بیرجندخبر داد

برگزاری ​همایش"فرصت های طلایی" با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر

نخعی پور گفت: همایش فرصت های طلایی با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر، با هدف اصول تست زنی و برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ برگزارشد.

زهرا نخعی پور در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی اظهارداشت: هدف بسیج دانش آموزی ترغیب و تشویق دانش آموزان به تحصیل علم است به همین منظور همایش فرصت های طلایی با حضور 130 نفر از دانش آموزان بسیجی دختر پایه دوازدهم در سالن سینما فردوسی بیرجند برگزارشد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی بنت الهدی بیرجند گفت: دانش آموزان بسیجی در این همایش که با حضور مشاورتخصصی تحصیلی برگزار شد با بحث انگیزش یابی، اصول تست زنی در کنکور و برنامه ریزی برای کنکور 1400 آشنا شدند.

وی بیان داشت: فراخوان کلی برای همه مدارس سطح شهرستان بیرجند برای شرکت در این همایش داده شد 130نفر از دانش آموزان در این همایش تحصیلی شرکت کردند.

نخعی پور با افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در طی یک سال گذشته، اقدامات خوبی برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل انجام و مقررشده کلاسهای تقویتی و تحصیلی برای این دانش آموزان و دانش آموزان مناطق محروم و روستایی بیرجند برگزارشود.

انتهای پیام/ کارکن 

 

زمان انتشار: دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶:۱۹

شناسه خبر: 94899

مطالب مرتبط :
​انتشار گاهنامه الکترونیکی علمی، دینی و سبک زندگی در بسیج دانش آموزی بیرجند

مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت دانش آموزی بنت الهدی بیرجند:

​انتشار گاهنامه ی الکترونیکی علمی، دینی و سبک زندگی در بسیج دانش آموزی بیرجند

​مهربان از انتشار گاهنامه الکترونیکی در بسیج دانش آموزی خواهران بیرجند خبر داد و گفت: این گاهنامه شامل بخش های انسانم آرزوست، سبک زندگی دختران جامعه اسلامی، مهارت آموزی، فن بیان ومعرفی کتاب است و شماره دوم آن نیز به زودمنتشر خواهدشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب