در راستای تحقق دانشگاه های نسل سوم در دانشگاه آزاد دماوند تاسیس شد؛

کانون دانشجویی «کارآوند» با موضوع کارآفرینی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد واحد دماوند از تأسیس کانون دانشجویی «کارآوند» با موضوع کارآفرینی خبر داد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان تهران، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از تأسیس کانون دانشجویی «کارآوند» با موضوع کارآفرینی خبر داد و گفت: با عنایت به لزوم توجه به رسالت دانشگاه‌‌های نسل سوم در عصر حاضر و اقتضای مهارت آموزی برای دانشجویان و ایجاد فضای پر اهمیت کسب و کار در کنار علم­ موزی و تولید علم، تعدادی از دانشجویان مبتکر واحد دماوند با بهره گیری از تجربه گروهی از جوانان پویا و دغدغه مند شهرستان دماوند اقدام به راه اندازی کانون کار آفرینی با نام کارآوند نمودند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند تشریح کرد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نیاز کشور به حضور مؤثر دانشجویان در عرصه‌ی صنعت و فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی کشور و بهرمندی از ظرفیت‌های دانشگاه‌ها برای این مهم، کانون کارآوند با هدف رفع موانع تولید و ایجاد ارتباط بین فضای آکادمیک و صنعت تاسیس شده است‌‌.

وی اظهار کرد: در یک ارتباط دو سویه، هم زمینه اشتغال دانشجویان بیش از پیش فراهم شده و هم فعالان اقتصادی و شهرک­ های صنعتی می توانند از ظرفیت ارزشمند دانشجویان که نیروی جوانی و دانش را به صورت توأمان دارا هستند بهره مند شوند. 

ملک محمدی افزود: دانشجویان علاقه‌مند به مهارت آموزی و ایجاد فضای کار آفرینی می‌توانند با عضویت در کانون کارآوند از برنامه‌ها و مزایای عضویت و حمایت از مشاغل نو پا بهره‌مند شده و گامی مهم در جهت دست‌یابی به اهداف مذکور بر دارند./ انتهای پیام

زمان انتشار: دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱:۲۴

شناسه خبر: 94906

مطالب مرتبط :
دانشگاه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد:

مهارت آموزی باید در دانشگاه ها انجام پذیرد

یکی از راه‌های حل مشکل بیکاری فازغ التحصیلان این است که علاوه بر تربیت تخصصی در دانشگاه‌ها، باید مهارت آموزی نیز انجام شود.

هادی عبدالهی فر معاون علمی (آموزشی و پژوهشی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

برتری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد دماوند در بین ۱۰۰ باشگاه کشور

اساسی‌ترین هدف دانشگاه پرورش استعدادها، انتقال و پیشبرد دانش از طریق آموزش و پژوهش‌های علمی با هدف تولید علم به منظور تأمین و تجهیز نیروی انسانی متعهد و متخصص برای رفع نیازهای مشروع جامعه است.

دانشگاه نسل سوم

دانشگاه نسل سوم

موانع و مشکلات سر راه رسیدن به دانشگاه های نسل سوم

دانشگاه نسل سوم دانشگاه کارآفرینی و تولید ثروت است

مرکز مشاوره

معاون اداره کار گلستان خبر داد:

راه اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر

معاون اداره کل کار ، تعاون ور فاه اجتماعی استان گلستان از راه اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب