معاونت علمی پژوهشی ناحیه سلمان فارسی برگزار می‌کند؛

مسابقه خلاقیت و ایده پردازی تعلیم و تربیت در شرایط کرونا

معاونت علمی پژوهشی ناحیه سلمان فارسی مسابقه خلاقیت و ایده پردازی تعلیم و تربیت در شرایط کرونا را برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی را اهدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ معاونت علمی پژوهشی حوزه ۲۲۹ ذوالفقار ناحیه سلمان فارسی با مشارکت معاونت علمی پژوهشی این ناحیه مسابقه خلاقیت و ایده پردازی تحت عنوان تعلیم و تربیت در شرایط کرونا را برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی را اهدا می‌کند.

لازم به ذکر است موضوع طرح خلاقانه باید با شرایط کرونایی تدوین شده باشد، دارای عنوان باشد، عرصه طرح مشخص باشد، اهداف طرح گویا و دارای مفهوم باشد و نیازمندی های اجرای طرح نیز مشخص باشد.

علاقمندان جهت شرکت طرح های خلاقانه خود را در زمینه برگزاری آموزش های علمی با توجه به محدودیت های کرونایی به صورت مکتوب به معاونت عملی پژوهشی ناحیه سلمان فارسی ارسال نمایند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴:۲۳

شناسه خبر: 94985

مطالب مرتبط :
 بیمار پیوند عضو پس از دریافت ریه‌های آلوده به کووید می‌میرد

مقامات دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان گزارش کردند:

بیمار پیوند عضو پس از دریافت ریه‌های آلوده به کووید می‌میرد

مقامات دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان گزارش کردند: زنی در میشیگان پس از پیوند دو ریه آلوده از اهدا کننده‌ای که مشخصاً به ویروس عامل بیماری پناه داده است، به کووید۱۹ مبتلا شد و بعد از دو ماه درگذشت - علی رغم اینکه اهداکننده هیچ نشانه‌ای از بیماری نشان نداد و در ابتدا آزمایش منفی داشت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب