فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) قائن:

​کمک به ارتقای تحصیلی بیش از ۷۰ دانش آموز قاینی توسط معلمان بسیجی

​علی پور مطلق گفت: جمعی از معلمان بازنشسته بسیجی برای کمک به ارتقای بیش از ۷۰ دانش آموز محروم روستایی این شهرستان خدمات جهادی و تحصیلی ارائه می کنند.

سمیه علی پور مطلق در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی اظهارداشت: از ابتدای شیوع کرونا، حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) قائن توانست با همکاری جمعی از معلمان بازنشته کلاس های رایگان را به صورت حضوری همراه با پروتکل های بهداشتی برگزار کند.

وی با بیان اینکه تا کنون تعداد 70 نفر از 7 روستای شهرستان قائن در کلاس های کمک تحصیلی بخصوص دروس پایه شرکت داشته اند، افزود: این کلاس ها در مقطع مختلف ابتدایی برگزارشده است.

علی پور مطلق تصریح کرد: این کلاس ها مختص دانش آموزانی است که خانواده های آنها بنیه مالی برای خرید گوشی ویا دسترسی به فضای مجازی ندارند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) قائن گفت: کلاس های تقویتی ویژه دانش آموزان مناطق محروم شهرستان قائن نیز در مقطع ابتدایی در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این کلاس ها هفته ای سه روز در مناطق محروم شهرستان و روستایی با حضور معلمان بازنشسته بسیجی برگزار می شود.

علی پور مطلق با اشاره به برنامه های علمی این حوزه بسیج بیان داشت: نشست تخصصی و آموزشی سواد رسانه، برگزاری نشست های بیانیه گام دوم انقلاب، برگزاری مسابقات علمی و توزیع کتاب از برنامه های علمی این حوزه است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) قائن بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزاماتی که بانوان باردار باید به آن توجه داشته باشند نشست های تخصصی ویژه مادران باردار با حضور مربیان بهداشت و درمان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این نشست ها هفته ای یک جلسه همراه با پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷:۰۲

شناسه خبر: 94993

مطالب مرتبط :
خیراندیش

خیراندیش:

دید لیبرالی آفت عدالت آموزشی است/ تاثیر سوء کرونا بر تربیت دانش آموزان محروم

خیراندیش اظهار داشت: بعد از کرونا دانش آموزان مناطق محروم علاوه بر ضربه‌هایی که به خاطر کاهش کیفیت آموزشی به خاطر نبودن در شرایط عادی خوردند، به علت عدم دسترسی به شبکه شاد یک ضربه عظیم تر نیز متحمل شدند.

​دشمنان کوردل با ترور دانشمند شهید فخری زاده باز هم از چهره سیاه خود رونمایی کردند

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی :

​دشمنان کوردل با ترور دانشمند شهید فخری زاده باز هم از چهره سیاه خود رونمایی کردند

عظیمی فر: دشمنان کوردل ایران و اسلام با حرکتی بزدلانه دانشمند شهید محسن فخری زاده را ترور و از چهره سیاه و پلید خود رونمایی کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب