اختتامیه جشنواره علمی ایده پردازی و تجلیل از فعالان علمی برتر ناحیه ابوذر

جشنواره علمی ایده پردازی ناحیه ابوذر که با هدف سنجش استعدادها و استعدادیابی و همچنین توسعه ابتکارات، اختراعات و نوآوری ها برگزار شده بود طی مراسمی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ مراسم اختتامیه جشنواره علمی ایده پردازی و تجلیل از نفرات برتر المپیاد های علمی کشور و همچنین تقدیر از فعالان علمی منطقه ۱۹ تهران با حضور سرهنگ یوسف پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوذر و دکتر صحراگرد معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه تهران بزرگ برگزار شد.

این جشنواره با هدف سنجش استعدادها و استعدادیابی، توسعه ابتکارات، اختراعات و نوآوری ها، همچنین رشد و افزایش توانمندی ها و شناساندن و تبیین عرصه فعالیت های علمی در زمینه های پزشکی و زیست فناوری، فناوری ارتباطات علوم، علوم مهندسی و علوم انسانی برگزار شده بود.

بعد از ارائه ایده های برتر جشنواره در مراسم فرمانده ناحیه از تیم های برتر جشنواره، پایگاه ها و هسته های برتر علمی، فعالان علمی برتر منطقه ۱۹ تهران و همچنین از نفرات برتر المپیادهای علمی کشوری و مربیان آنها با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است امین زمانی مدال طلای المپیاد نجوم، مصطفی آذری مدال نقره المپیاد فیزیک و محمد داودآبادی مدال نقره المپیاد ریاضی را از آن خود کردند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸:۴۳

شناسه خبر: 95024

مطالب مرتبط :
نشست

در نشست هسته گفتمان‌سازی صورت پذیرفت:

تجلیل از اعضای فعال هسته گفتمان‌سازی پایگاه علمی‌پژوهشی شهیده طیبه زمانی سپاه ناحیه کنگاور

نشست هسته گفتمان‌سازی پایگاه علمی‌پژوهشی شهیده طیبه زمانی سپاه ناحیه کنگاور با تجلیل از اعضای فعال هسته گفتمان‌سازی پایگاه برگزار گردید.

انتخاب رشته تحصیلی به دو صورت حضوری و مجازی

مرکز استعدادیابی سیمرغ طلایی برگزار می‌کند؛

انتخاب رشته تحصیلی به دو صورت حضوری و مجازی

با توجه به اهمیت انتخاب رشته تحصیلی و طیف اثرگذاری گسترده این انتخاب بر ابعاد مختلف زندگی فرد مرکز استعدادیابی سیمرغ در تحقق این هدف استعدادیابی می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب