رویداد کارآفرینی ذهن برتر در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین‌بار رویداد کارآفرینی ذهن برتر با همکاری پارک علم و فناوری در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری ، علی ملک پور  مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ایجاد زمینه اشتغال و توانمندسازی مددجویان از راهبردهای اساسی این نهاد است بیان کرد: این رویداد کارآفرینی نیز در راستای بررسی ایده‌های جدید با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای بهره‌مندی از اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری رویداد کارآفرینی ذهن برتر در 2 مرحله افزود: مرحله نخست این رویداد به مدت 3 روز از 9 تا 11 اسفندماه در قالب دوره‌ آموزشی 30 ساعته از روز 12 تا 15 اسفندماه نیز مراحل ثبت، بررسی، دفاع و انتخاب ایده‌های برتر شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تعداد شرکت‌کنندگان در این رویداد را 480 نفر عنوان و مطرح کرد: با اعلام فراخوان، صاحبان ایده طرح‌های خود را با موضوعات مختلف به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

ملک پور خاطرنشان کرد: روز جمعه 15 اسفندماه نیز مراسم اختتامیه رویداد کارآفرینی ذهن برتر برگزار و 3 تیم نخست این رویداد معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد تصریح کرد: ثبت ایده‌های جدید و کاربردی دانش‌بنیان از جمله اهداف برگزاری رویداد کارآفرینی ذهن برتر و از رویکردهای اساسی این نهاد است.

انتهای پیام/۱۰۲۰

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱:۲۱

شناسه خبر: 95068

مطالب مرتبط :
ارنا اکسیر سبز

روش نوین استخراج اسانس گل محمدی باحفظ موادموثره

فاطمه بروسان می گوید:گیاهان دارویی در دمای بالای ۵۵درجه تقطیرمی شوند که مواد موثره اسیب می بیند یکی از بهترین روش ها استخراج اسانس با استفاده از سیال فوق بحرانی دی اکسید کربن می باشد .

بیوسنسور

بیوسنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی و غلات هم کاربرد دارد/با حمایت مسئولین طرح را به مرحله تجاری سازی می رسانم

طراح زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی گفت: زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی مثل شیر طراحی شده که نمونه اولیه را ساخته و در نمایشگاه علم و فناوری ارائه شد که در صورت ساپورت مالی این محصول بعد از تایید نهایی تجاری سازی می شود.

کرونای انگلیسی

مبتلایان به کرونای انگلیسی باید در نقاهتگاه قرنطینه شوند

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: باتوجه به شیوع ویروس جهش‌یافته انگلیسی و قدرت سرایت بالایی که این ویروس دارد قرنطینه خانگی افراد مبتلا به کرونا خطرات بسیاری به دنبال دارد و افراد مبتلا باید در نقاهتگاه نگه‌داری شوند.

دانشگاه علم و فرهنگ

آشنایی با دانشگاه علم و فرهنگ؛

هدف دانشگاه علم و فرهنگ ایجاد محیطی برای اشتغال فارغ التحصیلان

دانشگاه علم و فرهنگ با اتکا به کارآفرینی و اشتغال زایی سعی در کاهش بیکاری در کشور را دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب