حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو:

جهاد علمی، لازمه پیشرفت کشور

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو لازمه پیشرفت کشور را جهاد علمی دانست و بر تلاش و مجاهدت علمی و شبانه روزی برای قوی شدن کشور و نظام اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ همزمان با سالروز میلاد حضرت علی (ع) مراسم قدردانی از دانش آموزان و بسیجیان برتر پایگاه بسیج شهید رضا شیرین حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو مدرس دانشگاه، حسین شیرین فرمانده پایگاه و خانواده معظم شهدا در مسجد امام جعفرصادق (ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی شاملو لازمه پیشرفت کشور را جهاد علمی دانست و بر تلاش و مجاهدت علمی و شبانه روزی برای قوی شدن کشور و نظام اسلامی تاکید کرد.
وی بیان کرد: بسیج و بسیجی مکتب تفکر است که در جان و روح بسیجیان جاری و ساری بوده و گذشت زمان هیچ تاثیر و خللی بر آن وارد نمیکند.

مدرس دانشگاه با بیان اینکه بسیج یک ارزش است گفت: بسیج از مردم و رهبری الهی ولی فقیه بهره می‌برد و بسیجیان سربازان آماده و جان بر كف رهبری هستند و تکریم بسیج احترام به مردانگی و مروت و پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده کشور است.

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی خاطر نشان کرد: باید با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تقویت روحیه بسیجی همواره در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و جلب رضایت مردم گام برداریم.

در ادامه فرمانده پایگاه بسیج شهید رضا شیرین بیان کرد: برنامه تجلیل از دانش‌آموزان و بسیجیان برتر با هدف تقویت انگیزه و ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در بین آنها برگزار شد تا ان شاء الله با ترغیب دانش‌آموزان بسیجی به کسب علم و دانش آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی توسط تک تک بسیجیان ساخته شود.

وی در پابان گفت:تجلیل از دانش‌آموزان و بسیجیان برتر یکی از برنامه های ابلاغی حوزه مقاومت ۱۰۱ فجر است که با تلاش دو معاونت علمی، پژوهشی و فناوری و معاونت صالحین این پایگاه برگزار و از ۱۵ دانش‌آموز بسیجی برگزیده پایگاه با اهدای لوح سپاس و اهدای هدیه تجلیل شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷:۱۷

شناسه خبر: 95134

مطالب مرتبط :
 تقدیر از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب

تقدیر از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب

از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب ناحیه شهید بهشتی تقدیر شد.

​اعزام وخدمت رستانی ۲۰گروه جهادعلمی به ۳۵۰ دانش آموز در مناطق عشایری و روستایی سربیشه

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه خبر داد

​اعزام وخدمت رسانی ۲۰گروه جهادعلمی به ۳۵۰ دانش آموز در مناطق عشایری و روستایی سربیشه

عباسی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون،۲۰ اردوی جهادی علمی در مناطق عشایری و روستایی سربیشه برگزارشد که در این اردوها بیش از ۳۵۰ دانش آموز، مقطع ابتدایی ودوره اول متوسطه شرکت داشتند.

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

ساخت و تولید کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس با قابلیت استحکام بالا، مقاومت حرارتی، ضد اکسید و اسید و شفافیت به همراه بازتاب نور توسط مبتکر ایرانی اختراع شده است.

تقدیر و تشکر از معلمین جهادی

طرح شهید محسن فخری زاده؛

تقدیر و تشکر از معلمین جهادی

پایگاه علمی شهید دستغیب ناحیه ابوذر از معلمین جهادی و همسنگران آسمانی که به دانش آموزان بی بضاعت آموزش دروس را می‌دهند طی طرح شهید محسن فخری زاده تقدیر و تشکر کرد.

شهادت دانشمندان متعهد و دلسوز، تقویت روحیه جوانان آینده ساز ایران اسلامی را رقم خواهد زد

بیانیه معاونت علمی و پژوهشی بسیج خمینی شهر؛

شهادت دانشمندان متعهد و دلسوز، شتاب علمی بیشتر و تقویت روحیه جوانان آینده ساز ایران اسلامی را رقم خواهد زد

معاونت علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج خمینی شهر با صدور بیانیه ای شهادت مظلومانه شهید دکتر محسن فخری زاده را به مقام معظم رهبری و ملت انقلابی و خانواده آن شهید تبریک و تسلیت عرض نموده، اعلام کرد: شهادت دانشمندان متعهد و دلسوز، شتاب علمی بیشتر و تقویت روحیه جوانان آینده ساز ایران اسلامی را رقم خواهد زد.

بیانات مقام معظم رهبری

بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت سال نو و عید مبعث:

کشور ظرفیت مقابله با چالش ها در هر سطحی را داراست

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی به مناسبت سال نو و عید مبعث تاکید کردند: کشور ظرفیت مقابله با چالش ها در هر سطحی را داراست

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب