رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ:

تعامل و همانگی خانه نخبگان با مراکز رشد گامی مهم در حل مشکلات و مسئله محور است

رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ اذعان داشت: تعامل و همانگی خانه نخبگان، مراکز رشد و کارگروه های های علمی بسیج نخبگان گام مهمی در جهت شناسایی و حل مشکلات و مسئله محوری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به همت معاون علمی، پژوهشی ناحیه مقداد جلسه نخبگان در راستای تشکیل کارگروه های نخبگان و توجیه برنامه های خانه نخبگان و مراکز رشد با حضور دکتر بسطامی رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ برگزار شد.

دکتر بسطامی با بیان اینکه تشکیل کارگروه های تخصصی یک رویکرد مسئله محور با اولویت های هر استانی است، اظهار کرد: با تشکیل کارگروه ها می‌توان از ظرفیت بالای نخبگان بسیجی در راستای رفع مشکلات و آسیب های احتمالی بهره برد.

وی تصریح کرد: نقش اصلی بسیج خدمت رسانی به مردم است اگر بتوانیم زنجیره های از نخبگان را در سراسر کشور تشکیل دهیم می‌توانیم در مواقع مختلف از این ظرفیت برای کمک به توسعه کشور برنامه ریزی های بهتری کنیم و در راستای مشکلات جامعه راه کارهای مناسبی ارائه دهیم.

رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران بزرگ اذعان داشت: تعامل و همانگی خانه نخبگان، مراکز رشد و کارگروه های های علمی بسیج نخبگان گام مهمی در جهت شناسایی و حل مشکلات و مسئله محوری است که اگر توانمندی نخبگان را به درستی شناسایی کنیم می‌توانیم شاهد نقش موثر آنان در جامعه باشیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه نخبگان ناحیه مقداد ضمن معرفی خود و ایده هایشان به بیان دیدگاه ها و مشکلات پیش روی خود پرداختند و در ادامه دکتر بسطامی با ارائه راهکارهای مناسب آنها را راهنمایی کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳:۱۶

شناسه خبر: 95138

مطالب مرتبط :
جلسه

در دیدار فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی مطرح شد:

کمک‌های جمع‌آوری‌شده خیرین و بسیجیان شهرستان ثلاث باباجانی روانه سی سخت خواهد شد

سرهنگ الفتی، فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی در دیدار اعضای خانه نخبگان شهرستان، از ارسال کمک‌های جمع‌آوری‌شده خیرین و بسیجیان شهرستان ثلاث باباجانی به مردم زلزله‌زده سی سخت خبر داد.

دکتر رحیمی

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی:

به دنبال مرجعیت علمی دنیا هستیم

دکتر رحیمی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انتظار عدول از جهش علمی به جریان علمی را دارد گفت: به دنبال آن هستیم تا در چهل سال دوم انقلاب مرجعیت علمی در دنیا پیدا کنیم که در این مسیر مسئله محوری و استفاده از ظرفیت نشریات و رسانه های داخلی بسیار حائز اهمیت است

ربانی نسب

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان عنوان کرد

حمایت از ۲۰ طرح صنعتی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان/ پایان نامه ها و پژوهش های دانشگاهی در مسیر حل مشکلات گلستان

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: در سال گذشته ۵۰ طرح صنعتی وارد بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان شد که از این میزان ۲۰ طرح مورد حمایت مالی قرار گرفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب