بنای قوه قضاییه و سازمان بازرسی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بنای قوه قضاییه و سازمان بازرسی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعال است.

حجت الاسلام حسن درویشیان در  بازدید از پارک علم و فن آوری ارومیه اظهار داشت: بنای قوه قضاییه و سازمان بازرسی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعال در این حوزه است.

او نقش شرکت‌های دانش بنیان در تحریم و جنگ اقتصادی رخ داده با استکبارجهانی را نظیرسربازان خط مقدم دوران دفاع مقدس دانست و افزود: مسوولان جمهوری اسلامی در سران قوه اهتمام جدی دارند تا با همدلی و رفع خلاهای قانونی از توسعه شرکت‌های دانش بنیان حمایت کنند.

رییس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر اینکه پیگیری مشکلات کار آفرینان و شرکت‌های دانش بنیان از اولویت‌های سازمان بازرسی است، اضافه کرد: در صورت همدلی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی قابل تحقق است.

رییس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر اینکه هیچ مانعی برای توسعه کشور وجود ندارد، بیان کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب به آینده این کشور با اهتمام جوانان امیدوار هستیم.

حجت الاسلام درویشیان با قدردانی از پژوهشگران و مخترعان فعال در پارک علم و فن آوری آذربایجان‌غربی گفت: دستاوردهای پزشکی، دندان پزشکی، بهداشتی و حوزه های پهپاد و ماهواره‌ای جوانان این مرکز نقش بسزایی در خودکفایی به عهده دارند

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶:۵۳

شناسه خبر: 95154

مطالب مرتبط :
سردار سلامی: خط مقدم فناوری دنیا را فتح می‌کنیم

سردار سلامی: خط مقدم فناوری دنیا را فتح می‌کنیم

فرمانده‌کل سپاه در حاشیه بازدید از رویداد فناوری تا ثریا گفت: در نظر داریم با کمک جوانان کشور خط مقدم فناوری‌های پیشرفته دنیا را فتح کنیم.

۱۲۳

امنیت پایدار در غرب و شمال غرب کشور باید تقویت شود

امنیت پایدار در غرب و شمال غرب کشور با همگرایی ، همدلی و هم اندیشی نیروهای نظامی ، امنیتی و مردم منطقه تقویت می شود .

۱۲۳

ضرب الاجل دو ماهه رئیس دستگاه قضا برای راه اندازی مجتمع فولاد ارومیه

رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان آذربایجان غربی با حضور در مجتمع فولاد ارومیه برای راه اندازی این واحد تولیدی ضرب الاجل دو ماهه تعیین کرد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی

در نامه ای رسمی عنوان شد

درخواست دانشجویان اهوازی برای سفر آیت الله رئیسی به خوزستان + تصویر نامه

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای از آیت الله رئیسی ‌رئیس قوه قضاییه خواستار سفر وی به استان خوزستان شد تا مشکلات ناشی از خصوصی سازی شرکت ها در سطح استان را پیگیری کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب