مسئول ناحیه بسج دانشجویی خراسان جنوبی عنوان کرد:

ثبت نام ۱۲۰ دانشجوی استان در طرح "راه مهندسی"

​صلاحی گفت: ۱۲۰ دانشجوی رشته های فنی و مهندسی سراسر استان در طرح " راه مهندسی" ثبت نام کرده اند.

 ابوذر صلاحی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره اهم برنامه های بسیج علمی ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اظهارداشت: تشکیل و شروع به کار هسته شمسا که در این طرح تمام هسته فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی استان به صورت تشکیلات بررسی و سپس اولویت بندی می شود.

مسئول ناحیه بسج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: این هسته متناسب با،هسته های علمی،فنی،سیاست گذاری،مطالبه گری وحتی هسته های مهارتی برای بهبود اوضاع فعالیت می کند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه مهارتی و تحصیلی بیان داشت: این کارگاه از جمله معلم تحول آفرین با هدف پرورش معلم تاثیر گذار ،ضرورت تحول در دانشجو معلمان وکارگاه صامت و مصوت با هدف آشنایی دانشجویان برای رسیدن به موفقیت برگزار شده است.

صلاحی با اشاره به اجرای طرح راه مهندسی برای دانشجویان رشته های فنی و مهندسی در دانشگاه های استان ، افزود: طرح راه مهندسی در 7 گام اجرا می شود که تا کنون 2گام آن در دانشگاه های استان اجرا و 120 نفر از دانشجویان در این طرح ثبت نام کرده اند.

مسئول ناحیه بسج دانشجویی خراسان جنوبی بیان کرد: ثبت نام و اجرای طرح راه مهندسی در دانشگاه های استان ادامه دارد.

وی با اشاره به تشکیل هسته های پژوهشی در دانشگاه بیرجند و علوم پزشکی گفت: برپایی نمایشگاه تخصصی علمی و فن اوری، برگزاری کارگاه های مهارتی و تحصیلی گوناگون،کارگاه کسب و کار از جمله برنامه های علمی بسیج دانشجویی استان است.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴:۱۴

شناسه خبر: 95180

مطالب مرتبط :
معرفی ظرفیت ها ی پارک علم و فناوری خراسان جنوبی به هسته های مسئله محور بسیج دانشجوی

مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی عنوان کرد:

معرفی ظرفیت ها ی پارک علم و فناوری خراسان جنوبی به هسته های مسئله محور بسیج دانشجوی

صلاحی گفت: ظرفیت ها و فعالیت های پارک علم و فناوری خراسان جنوبی به هسته های مسئله محور بسیج دانشجویی استان معرفی می شوند.

​ترور شهید فخری زاده موجب بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی خواهدشد

مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

​ترور شهید فخری زاده موجب بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی خواهدشد

​صلاحی با بیان اینکه دشمن با ترور دانشمندان ایرانی درصدد کند کردن حرکت علمی وفن آوری در کشور است، گفت: ترور شهید فخری زاده موجب رشد و بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی خواهدشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب