معاون علمی، پژوهشی ناحیه شهید بهشتی:

مسیر پیشرفت و شکوفایی کشور با حمایت از نخبگان

معاون علمی، پژوهشی ناحیه شهید بهشتی بیان کرد: جوانان نخبه انقلابی با دستاوردهای علمی خود در این چهل سال دست سلطه گران را از کشور کوتاه کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ کریمی معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه شهید بهشتی با هدف ارزیابی و بررسی عملکرد پایگاه علمی شهید هنری در سال جاری و برنامه های سال آینده از این پایگاه بازدید کرد.

معاون علمی و پژوهشی ناحیه شهید بهشتی در حاشیه این بازدید با اشاره به مسجد محور بودن پایگاه های بسیج گفت: مساجد و پایگاه های علمی بسیج بهترین راه برای شناسایی و جذب نخبگان می‌باشد تا با حمایت آنها از توانمندی و ظرفیت آنها برای آبادانی کشور بهره ببریم.
 
وی بیان کرد: یکی از موفق ترین مسیرهای پیشرفت و شکوفایی کشور استفاده از همین جوانان پژوهشگر و نخبه انقلابی است، جوانانی که در این چهل سال با دستاوردهای علمی خود نشان دادند که به یاری خداوند ما می‌توانیم با خودکفایی به بی‌نیازی برسیم و دست سلطه گران را از کشور کوتاه کنیم تا شرمنده شهدا نباشیم.

در پایان ضمن تشکر از عملکرد خوب این پایگاه برای آنها آرزوی پیشرفت روزافزون کرد.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳:۴۴

شناسه خبر: 95235

مطالب مرتبط :
ایران جهش

اولین رویداد ایران جهش به میزبانی استان مرکزی

رویداد ایران جهش با شعار حل چالش های فناورانه و با هدف رفع نیاز های صنایع ریلی ، نفت و گاز ، پتروشیمی و صنایع آلومنیومی استان مرکزی برگزارشد.

رسانه

در کارگروه رسانه مصوب شد:

تشکیل شش گروه تخصصی زیر مجموعه کارگروه رسانه خانه نخبگان

تشکیل گروه خبر، گروه رادیو، گروه تلویزیون، گروه صدا، گروه مطالبه گری و گروه فضای مجازی از مصوبات جلسه کارگروه رسانه خانه نخبگان بسیج استان بود.

حضور مخترعین مرکز رشدشهید ضنجرسیم در  اولین رویداد کشوری تا ثریا

حضور مخترعین مرکز رشدشهید ضنجرسیم در اولین رویداد کشوری تا ثریا

نخبگان و مخترعین مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان در اولین رویداد کشوری تا ثریا در لانه جاسوسی (سفارت آمریکا) کشور به میزبانی بنیاد ملی تعاون سپاه پاسداران (پیشگامان)حضور یافتند.

 تقدیر از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب

تقدیر از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب

از برگزیدگان مسابقه‌ی دستاورد‌های انقلاب ناحیه شهید بهشتی تقدیر شد.

ی

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با جوان نخبه ایلامی :

تلاش دشمنان برای متوقف کردن پیشرفت کشور محکوم به شکست است

احسان شاکری گفت : کشورهای جوامع غربی ، تمام تلاش خود را برای متوقف کردن تلاش نخبگان ایرانی از راههای مختلف تحریم ، تهدید و ترور صورت داده اند اما نتیجه اعمال آنها ، اقتدار و عزت بیشتر جمهوری اسلامی در سراسر گیتی بوده و تلاش آنان محکوم به شکست است .

پایگاه های بسیج علمی بازوی توانمند در اقتدار کشور

پایگاه های بسیج علمی بازوی توانمند در اقتدار کشور

با راه اندازی پایگاه های بسیج علمی در جهت ارتقاء علم و دانش بسیجیان مستعد و انقلابی بر پیشرفت و اقتدار علمی کشور افزوده می‌شود.

شناسایی نخبگان علمی

شناسایی نخبگان علمی

مساجد بهترین مکان برای شناسایی، جذب و رشد نخبگان علمی است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب