کسب مقام سوم مسابقات سراسری برنامه نویسی دانشجویان دانشگاه پیام نور (PCPC)

تیم برنامه نویسی «گیک» از دانشگاه پیام نور مرکز دماوند، موفق به کسب مقام سوم کشوری در چهارمین دوره مسابقات PCPC دانشگاههای پیام نور سراسر کشور شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، تیم برنامه نویسی «گیک» از دانشگاه پیام نور مرکز دماوند، موفق به کسب مقام سوم کشوری در چهارمین دوره مسابقات  PCPC  دانشگاههای پیام نور سراسر کشور شد.

دکتر حیدر امیرپور، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در این خصوص اظهار داشت: ثبت نام این دوره از مسابقات از بهمن ماه آغاز و تا نیمه اسفند سال جاری ادامه داشت و مسابقه نیز روز یکشنبه 17 اسفندماه برگزار شد. تیم «گیک» به نمایندگی از دانشجویان رشته کامپیوتر مرکز دماوند متشکل از خانم ها فاطمه ابراهیمی و فاطمه غلامرضایی و آقای امیر دژکام به مربی گری و سرپرستی خانم مهسا نظری از اعضای هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه در این دوره از مسابقات حضور یافتند و بحمدلله توانستند عنوان سوم کشوری در بین 38 تیم شرکت کننده از 14 استان را کسب نمایند.
دکتر امیرپور در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و محدودیت هایی که در بحث آموزش و حضور دانشجویان در دانشگاهها شاهد هستیم، طبیعتا محدودیت هایی در هماهنگی و انسجام تیم های بیشتر ایجاد شد که ان شاء الله با عنایت خداوند متعال در سال آینده با ریشه کن شدن این ویروس منحوس بتوانیم شاهد حضور پر رنگ تر دانشجویان در این جشنواره و سایر جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی و دانشجویی باشیم.
رئیس دانشگاه پیام مرکز دماوند  افزود: دانشجویان، موتور محرکه دانشگاه هستند و اصلا موجودیت و پویایی هر دانشگاه با حضور پررنگ و پرشور دانشجویان معنی پیدا می کند.


لازم به ذکر است که چهارمین دوره مسابقات برنامه نویسی دانشگاه پیام نور (PCPC) به صورت مجازی، با شرکت 38 تیم از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد./ انتهای پیام

زمان انتشار: شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳:۳۲

شناسه خبر: 95307

مطالب مرتبط :
ریخته گری

درخشش انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهرکرد در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت

انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهرکرد توانست در بخش مسابقات جشنواره بین المللی حرکت عنوان برگزیده شایسته تقدیر را کسب کند.

حمایت از تولید

دانشگاه ها در تحقق شعار سال نقش اساسی دارند/ نخبگان می توانند در تولید ملی کمک حال دولت باشند

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: لازم است از نخبگان جامعه حمایت های لازم صورت گیرد تا بتوانند کارهای خود را در راستای تحقیقات و پژوهش و شناسایی موانع تولید انجام دهند.

رونمایی  از کتاب

رونمایی از کتاب"مجنون به جزیره" و تکریم معلم شهید علیجانی در دماوند

نشست تکریم شخصیت علمی و فرهنگی معلم شهید علیجانی در دماوند برگزار شد، دستاوردهای کتاب" مجنون به جزیره" که به قلم مهرداد علیجانی به چاپ ششم رسیده است، مورد تبیین قرار گرفته و از جلد ششم این کتاب رونمایی شد.

کمبود منابع آب کشور

کمبود منابع آب کشور

کمبود منابع آب کشور

دانشگاه پیام نور دماوند

کسب رتبه برتر جشنواره کشوری رویش توسط دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند

دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند، رتبه برتر جشنواره کشوری رویش را کسب کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب