فعالیت ۱۲۰ واحد فناور در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی از فعالیت ۱۲۰ واحد فناور در پارک علم و فناوری استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی، نیک بخت رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران گفت:بیش از ۴۰ پارک علم و فن آوری در کشور وجود دارد که پارک استان آذربایجان غربی هرچند دیر فعالیت خودرا آغاز کرد ولی به سرعت درحال فعالیت و پیشرفت است.

رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی ادامه داد: این پارک به مساحت ۱۷ هکتار فضایی بالغ بر ۱۴ هزارمترمربع در اختیار شرکت‌های فن‌آوری با ۶۴۰ شاغل و ۱۲۰ واحد فن‌آوری قرار داده است.

نیکبخت افزود:مقامات ارشد استانی بارها در پارک فن آوری استان حضور یافته و در جریان فعالیت‌ها و مشکلات قرار گرفتند. پارک‌های فن‌آوری یک منطقه آزاد محسوب میشوند به همین دلیل
تعاملاتی با ارگان های مختلف دارد.

رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی بیان کرد: تاکنون ۸ قرارداد ساخت واحد فن آوری بسته شده و اولین واحد در فاز اول در حال ساخت است. واحدها حق بهره‌برداری ۹۹ ساله داشته و اجازه واگذاری به غیر (به شرط واحد فن‌آور بودن) میباشد.

او افزود:معاونت توسعه از طریق صندوق حمایتی تسهیلاتی بدون بهره در اختیار واحدهای فن آوری قرار میدهد و با تخفیفات ۵۰ تا ۶۰ درصدی در ارائه به توسعه این واحدها کمک میکند.

رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی با اشاره به سرانه ورزشی افزود:سرانه ورزشی پارک فن آوری استان که قبلا صفر بود به ۰/۴ رسیده است

زمان انتشار: شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 95334

مطالب مرتبط :
عضو ستاد اجرای نقشه مهندسی فرهنگی مطرح کرد:

عضو ستاد اجرای نقشه مهندسی فرهنگی مطرح کرد:

بخش اعظم تغییرات فرهنگی ما در شرایط موجود ناخودآگاه است/دولتی را دنبال کنیم که تلاش دائمی برای الگوی اسلامی داشته باشیم

حسن بنیانیان عضو ستاد اجرای نقشه مهندسی فرهنگی با بیان این که در جامعه مطلوب اسلامی دین و فرهنگ باید تکلیف سیاست و اقتصاد را روشن کند، گفت: بخش اعظم تغییرات فرهنگی ما در شرایط موجود ناخودآگاه است، روش مردم سالاری پایه‌گذاری شده هم مربوط به دین نیست و برای جامعه این جواب نمی‌دهد، باید دولتی را دنبال کنیم که تلاش دائمی برای الگوی اسلامی را داشته باشیم و به حل ریشه‌ای مسائل فرهنگی توجه شود.

فناوری

رئیس پارک علم و فناوری خبر داد؛

ارائه ۱۵ محصول فناورانه در نخستین نمایشگاه نهضت تولید در کرمان

مسعود ترک زاده ماهانی گفت: ۱۵ محصول فناورانه ۷ شرکت دانش بنیان و خلاق پارک علم و فناوری در نخستین نمایشگاه نهضت تولید، بومی سازی و صادرات در سال جهش تولید از چهاردهم اسفند ماه تا ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ با هدف معرفی به بازار و صنعت در محل دائم نمایشگاهای بین المللی واقع در جاده باغین کرمان در معرض دید علاقمندان، سرمایه گذاران و مسولان استانی به نمایش گذاشته شد.

۱۲۳

استاندار آذربایجان غربی؛

روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی با شیب ملایمی در حال افزایش است

استاندار آذربایجان غربی گفت:روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی با شیب ملایمی در حال افزایش است.

۱۲۳

در گفت و گو با محقق و پژوهشگر ارومیه ای عنوان شد؛

داشتن استقلال مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران بود

دکتر سعید محمدی اصل محقق و پژوهشگر ارومیه ای گفت:اگر مقایسه‌ای از پیش از انقلاب داشته باشیم فقط با یک جمله اینکه از وابستگی مطلق تمام شدیم و باید تلاش کنیم که استقلالمون رو با قدرت در این مسیر ادامه بدیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب