معاونت علمی، پژوهشی و فناوری برگزار نمود:

مراسم تجلیل از ۲۰ نفر از اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از ۲۰ نفر از اعضای فعال خانه نخبگان استان را قبل از ظهر امروز برگزار نمود.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و  با همکاری خانه نخبگان استان، مراسم تجلیل از 20 نفر از نخبگان، مسئولین کارگروه های تخصصی و اعضای فعال این مرکز، قبل از ظهر امروز برگزار شد.

 دکتر کورش بابلی، معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) در مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی استان ضمن تبریک حلول ماه شعبان اظهار کرد: نخبگان سرمایه‌های ارزشمندی هستند که محور توسعه و پشتوانه‌ای بزرگ برای توسعه همه‌جانبه هستند.

وی تصریح کرد: معاونت علمی یک رسالت کلی در زمینه توانمند سازی علمی بسیجیان در دستور کار خود دارد و در راستای همین توانمند سازی، خانه نخبگان در استان تاسیس و به شناسایی بسیجیان نخبه استان پرداخته و بانک اطلاعاتی 200 نخبه بسیجی استان را تهیه و با بهره گیری از اساتید خبره دانشگاهی و تشکیل کارگروه های تخصصی درصدد توانمند سازی آنها می باشد.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) تاکید کرد: در سال جاری کارگروه تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خانه نخبگان بسیج راه اندازی گردیده تا منویات معظم له را به عنوان یک فرمان درک نموده و بومی سازی نماییم و بتوانیم راهکار اجرایی را پیدا و در کارگروه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب پیگیری نماییم.

وی در پایان از زحمات مسئول، اعضای خانه نخبگان، کارگروه های تخصصی این مرکز و همه کسانی که در طول سال جاری زمینه ساز رشد و  کسب رتبه علمی برای استان شده اند تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است، در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، از 20 نفر از نخبگان، مسئولین کارگروه ها و اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارآفرینی کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل به‌عمل آمد.

زمان انتشار: دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳:۳۴

شناسه خبر: 95349

مطالب مرتبط :
گزارش تصویری

مراسم تجلیل از اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه به روایت تصویر

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از ۲۰ نفر از اعضای فعال خانه نخبگان استان را قبل از ظهر امروز برگزار نمود.

۱

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه برگزار نمود:

جلسه کارگروه کشاورزی با هدف توجه به فناوری‌های جدید کشاورزی و منابع طبیعی

جلسه کارگروه کشاورزی با هدف حمایت از طرح‌های پژوهشی و توجه به فناوری‌های جدید کشاورزی و منابع طبیعی در سالن جلسات خانه نخبگان برگزار گردید.

تجلیل

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری برگزار می نماید:

مراسم تجلیل از اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از اعضای فعال خانه نخبگان استان را در روز دوشنبه برگزار خواهد نمود.

اختراع پنل های اشاره ای (غیر لمسی) آسانسور

توسط مخترع جوان تهرانی؛

اختراع پنل های اشاره ای (غیر لمسی) آسانسور

محمد ملکوتی پنل‌های اشاره ای و غیر لمسی را طراحی و تولید کرده است تا بدون تماس با کلیدهای داخل و بیرون آسانسور و قرار گرفتن در معرض آلودگی‌ها، به طبقه مورد نظر رفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب