از سوی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه صورت پذیرفت:

رئیس خانه نخبگان بسیج در پیامی، ارتقا درجه سرتیپی حاج بهمن ریحانی را تبریک گفت

دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، ارتقا درجه سرتیپی حاج بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، ارتقا درجه سرتیپی حاج بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه را تبریک گفت.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب سرتیپ پاسدار حاج بهمن ریحانی

فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم (ص) 

سلام‌علیکم

خدمت به مردم ولایت‌مدار و شریف، لوح افتخار زرین و پشتوانة معنوی و گران‌سنگی است که خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز، خانواده معزز شهدا و جامعه فرهنگیان می‌گردد.

ارتقاء درجه سرتیپ تمامی جنابعالی را توسط فرماندهی معظم کل قوا و ولی‌امر مسلمین که نشان از تعهد، توانمندی و لیاقت آن برادر عزیز می‌باشد را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم، امیدوارم این مدال افتخار و ارتقاء درجه که به‌واسطه اعتماد امام خامنه‌ای عزیز بر شانه‌های استوار آن برادر رشید سپاه اسلام نقش خواهد بست، شما را در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن بیش‌ازپیش موفق و موید گرداند.

اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم نخبگان بسیجی استان کرمانشاه ارتقاء درجه سرتیپ تمامی جنابعالی را که به پاس شایستگی، توانمندی، ایثار و خدمت صادقانه به‌نظام و انقلاب و مردم عزیزمان صورت پذیرفته است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

 از پیشگاه حضرت احدیت دوام توفیقات جنابعالی را مسئلت داریم.

پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

زمان انتشار: دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰:۳۴

شناسه خبر: 95356

مطالب مرتبط :
دیدار

در دیدار با جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم (ص) پیشنهاد شد:

راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در دیدار با رئیس و معاون نخبگان بسیج استان پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.

سردار

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان نمود:

نخبگان بسیجی استان افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی‌اند که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه می‌باشند

سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، نخبگان بسیجی استان را افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی معرفی نمود که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه هستند.

گزارش تصویری

مراسم تجلیل از اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه به روایت تصویر

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از ۲۰ نفر از اعضای فعال خانه نخبگان استان را قبل از ظهر امروز برگزار نمود.

۱

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه برگزار نمود:

جلسه کارگروه کشاورزی با هدف توجه به فناوری‌های جدید کشاورزی و منابع طبیعی

جلسه کارگروه کشاورزی با هدف حمایت از طرح‌های پژوهشی و توجه به فناوری‌های جدید کشاورزی و منابع طبیعی در سالن جلسات خانه نخبگان برگزار گردید.

بیانیه گام دوم انقلاب کاملا پژوهشی و علمی است

فرمانده سپاه شهرستان دشتی،

بیانیه گام دوم انقلاب کاملا پژوهشی و علمی است

سرهنگ «محمدرضا زارعی تبار» فرمانده سپاه شهرستان دشتی در دوره توانمندی فرماندهان پایگاه های بسیج گفت: مدیر توانمند بر اساس چارچوب خاصی مجموعه را مدیریت می کندهر یک از فرماندهان بسیج در شهر و دیار خود باید سرآمد خوش رفتاری و خوشرویی با مردم باشد.

ی

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام بمناسبت روز دانشجو

شانزدهم آذر نماد بیداری و آرمانخواهی است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام با صدور پیامی ، فرا رسیدن شانزدهم آذرماه " روز دانشجو " را تبریک گفت .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب