در دیدار با جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم (ص) پیشنهاد شد:

راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در دیدار با رئیس و معاون نخبگان بسیج استان پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، به مناسبت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و در راستای گرامیداشت روز پاسدار، دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه ضمن حضور در دفتر معاونت علمی و پژوهشی با جانشین این مرکز دیدار و روز پاسدار را به معاونت و کارکنان آن تبریک گفت.

دکتر لطیفی با اشاره به پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا که به مناسبت روز پاسدار فرمودند: " با قدرت به فعالیت‌های شایسته خود ادامه دهید." اظهار داشت: خانه نخبگان بسیج استان با تاسی از منویات مقام معظم رهبری، خود را آماده و مهیای تلاش مضاعف در راستای حمایت و هدایت نخبگان بسیجی استان و فراهم نمودن زمینه درخشش آنها در میدان‌ها علم و فناوری نموده است.

وی با ارائه گزارش فعالیت‌های خانه نخبگان بسیج استان افزود: هدف این مرکز ایده‌پردازی و رفع مشکلات کلان استان است و در نظر است در سال 1400 با برنامه‌ریزی صحیح و ارتباط با مراکز علمی استان زمینه رشد، تعالی و پیشتازی علمی استان در سطح کشور را فراهم نماییم.

 در ادامه این دیدار، سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی‌پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) نیز ضمن تبریک ولادت باسعادت امام حسین (ع) اظهار داشت: سال 1399 سال درخشش نخبگان بسیجی استان و خانه نخبگان بسیج در سطح کشور بود که به حمدالله خانه نخبگان مقام برتر کشور را از آن خود نمود.

نوروزی اضافه کرد: در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور، طرح سیستم آنالیز وضعیت شانه و مفاصل سید یحیی مرادی نخبه کرمانشاهی نیز به‌عنوان طرح برتر کشوری در حوزه سلامت شناخته شد که این نیز برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان این مرکز می‌باشد.

وی در پایان با اشاره به وضعیت نامناسب عفاف و حجاب در جامعه، پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶:۱۱

شناسه خبر: 95386

مطالب مرتبط :
دیدار

خانه نخبگان بسیج ثلاث باباجانی انجام داد:

دیدار اعضای کارگروه حقوقی و قضایی خانه نخبگان با دادستان شهرستان

اعضای کارگروه حقوقی و قضایی خانه نخبگان بسیج علمی و پژوهشی ثلاث باباجانی درراستای بررسی مسائل و مشکلات قضایی، صبح امروز با دادستان این شهرستان دیدار کردند.

تجلیل

با حضور فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی صورت پذیرفت:

تجلیل از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

سرهنگ الفتی، فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور در حوزه بسیج خواهران حضرت فاطمه (س) شهرستان، از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل نمود.

تمدن

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

داشتن صداقت با مردم، زمینه اعتماد آنها را فراهم می‌نماید

دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج کرمانشاه در نشست تخصصی همایش تمدن‌سازان جوان کرمانشاه گفت: اعتمادسازی برای مردم زمانی محقق خواهد شد که مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم صادق باشند.

سردار

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان نمود:

نخبگان بسیجی استان افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی‌اند که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه می‌باشند

سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، نخبگان بسیجی استان را افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی معرفی نمود که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه هستند.

سردار

از سوی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه صورت پذیرفت:

رئیس خانه نخبگان بسیج در پیامی، ارتقا درجه سرتیپی حاج بهمن ریحانی را تبریک گفت

دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، ارتقا درجه سرتیپی حاج بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) را تبریک گفت.

ماهنامه

از سوی معاونت علمی پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) منتشر شد:

انتشار دومین شماره ماهنامه علمی و فناوری با نگاهی به فعالیت های علمی و پژوهشی در تیراژ ۱۱۴ نسخه

معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، دومین شماره ماهنامه علمی و فناوری را با سرتیتر عناوین مهم خبری: مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی/ حکم رانی اسلامی؛ نقش حضرت زهرا(س) در تمدن سازی/ علم در بیانیه گام دوم انقلاب، ولخرجی علمی یا پس انداز علمی؟؟/ نظام حل مسئله؛ صنایع تبدیلی و تکمیلی شیر در کرمانشاه، منتشر کرد.

هرچقدر حیا بیشتر باشد انسان یقینش بیشتر است

عضو کارگروه زنان و خانواده بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛

هرچقدر حیا بیشتر باشد انسان یقینش بیشتر است

عضو کارگروه زنان و خانواده بسیج اساتید استان اصفهان در نشست عفاف و حجاب با اشاره به این که این حیا که انسان دارد ریشه زنده بودن اوست، گفت: حیا و یقین ارتباط دوسویه دارد و هرچقدر حیا بیشتر باشد انسان یقینش بیشتر است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب