رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

داشتن صداقت با مردم، زمینه اعتماد آنها را فراهم می‌نماید

دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج کرمانشاه در نشست تخصصی همایش تمدن‌سازان جوان کرمانشاه گفت: اعتمادسازی برای مردم زمانی محقق خواهد شد که مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم صادق باشند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، همایش تمدن‌سازان جوان کرمانشاه عصر امروز پنجشنبه با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی در سالن بازی دراز شهر کرمانشاه برگزار شد.

در جلسه کارگروه تخصصی این همایش که اساتید دانشگاهی و نخبگان علمی استان حضور داشتند، رئیس خانه نخبگان بسیج استان و مسئولین کارگروه‌های تخصصی این مرکز نیز جزء مدعوین این همایش بودند که در جلسه پرسش‌وپاسخ شرکت نمودند.

دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج استان با اشاره به مسکوت ماندن طرح شفاف‌سازی اموال و دارایی مسئولین اظهار داشت: نگاه مردم و نخبگان جامعه به مجلس یازدهم نگاهی انقلابی است و انتظار می‌رود که در مجلس یازدهم با اقدامی انقلابی و خداپسندانه این طرح عملیاتی گردد.

وی تصریح نمود: اعتمادسازی برای مردم زمانی محقق خواهد شد که مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم صادق باشند.

دکتر لطیفی اضافه نمود: باتوجه‌به بیانات ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب که خطاب به دانشجویان فرمودند " پرچم آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری را زمین نگذارید"، بنده نیز به عنوان نماینده خانه نخبگان بسیج استان و به نمایندگی از نخبگان علمی خواستار تحقق عدالت اجتماعی در جامعه می‌باشم و به عنوان یک مطالبه عمومی آن را مطرح می‌نمایم.

رئیس خانه نخبگان در ادامه پیشنهاد آی‌دی کارت را عنوان نمود و افزود: طرح صدور آی‌دی کارت برای مسئولین می‌تواند اقدامی در راستای شفاف‌سازی دارایی و اموال مسئولین باشد چراکه با داشتن آی‌دی کارت تمامی گردش‌های مالی افراد به‌صورت الکترونیکی و آنلاین مشخص خواهد شد و شک و شبهه از بین می‌رود.

در ادامه این نشست تخصصی دیگر اعضای کارگروه‌های تخصصی خانه نخبگان نیز موضوعات تخصصی کارگروه مربوطه، مشکلات و موانع پیشرو را مطرح و خواستار رسیدگی به آنها و رفع مشکلات موجود در این بخش‌های تخصصی شدند.

در پایان دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی به سوالات مطرح شده از سوی حاضرین پاسخ گفت.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶:۵۵

شناسه خبر: 95396

مطالب مرتبط :
کارگروه ها

در جلسه عصر امروز مطرح شد:

سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره نخبگان کرمانشاهی خواهد شد

سرهنگ پیمان نوروزی، جانشین معاونت علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، با یاری خدا و همت جامعه نخبگان استان، سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره استان کرمانشاه و نخبگان کرمانشاهی در جشنواره های ملی و بین اللملی خواهد شد.

تجلیل

با حضور فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی صورت پذیرفت:

تجلیل از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

سرهنگ الفتی، فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور در حوزه بسیج خواهران حضرت فاطمه (س) شهرستان، از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل نمود.

دیدار

در دیدار با جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم (ص) پیشنهاد شد:

راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در دیدار با رئیس و معاون نخبگان بسیج استان پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.

سردار

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان نمود:

نخبگان بسیجی استان افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی‌اند که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه می‌باشند

سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، نخبگان بسیجی استان را افرادی فرهیخته، متعهد و انقلابی معرفی نمود که با افتخارات علمی مایه مباهات بسیج و سپاه هستند.

همایش

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب در اردبیل برگزار شد

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، رئیس بنیاد نخبگان ، اساتید و دانشجویان در سالن دکتر عطامهر در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

مهدی کامرانپور

مدیر علمی پژوهشی ناحیه جهرم:

مراکز علمی در برزخ قرار دارند/راه اندازی مدرسه تمدن سازان ایران اسلامی از سال تحصیلی جدید

مدیر علمی پژوهشی ناحیه جهرم از تفاهم صورت گرفته با معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جهرم خبر داد و اذعان داشت: بر اساس این تفاهم نامه از ابتدای مهر ماه در سه مدرسه نمونه هدف ( شهید احقاق، سلطانیان، و علامه حلی) در قالب طرح شهید شهریاری تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در مجموعه بسیج و آموزش و پرورش در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب