با حضور فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی صورت پذیرفت:

تجلیل از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

سرهنگ الفتی، فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور در حوزه بسیج خواهران حضرت فاطمه (س) شهرستان، از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، به مناسبت اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت با سعادت حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) جلسه تجلیل از هسته‌های علمی و بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب شهرستان ثلاث باباجانی برگزار گردید.

سرهنگ الفتی، فرمانده سپاه ناحیه ثلاث باباجانی نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: الگوی زنان ایران اسلامی، حضرت زهرای مرضیه سلام‌الله علیها می‌باشد و بانوان این مرزوبوم می‌بایست با تاسی از این الگوی درخشان عالم هستی خود را منطبق با آن تربیت نمایند.

وی با ابراز خرسندی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در بحث عفاف و حجاب در شهرستان افزود: بانوان بسیجی شهرستان خود با رعایت دقیق عفاف و حجاب در امر به این معروف خداپسندانه تلاش‌های مؤثری انجام داده‌اند.

سرهنگ الفتی برگزاری نمایشگاه‌های عفاف و حجاب و کارگاه‌های آموزشی برگزار شده توسط بانوان بسیجی و هسته‌های علمی بانوان شهرستان را از مصادیق موفقیت و کارنامه قابل‌قبول حوزه حضرت فاطمه (س) عنوان نمود.

      مسئول حوزه حضرت فاطمه (س) سپاه ناحیه ثلاث باباجانی نیز در ادامه جلسه به ارائه گزارش فعالیت‌های یک‌ساله این حوزه در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین بانوان پرداخت.

        در پایان جلسه از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل به عمل آمد.

زمان انتشار: جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۴:۳۱

شناسه خبر: 95397

مطالب مرتبط :
مرادی

گفتگوی علم و فناوری با جوان نخبه و مخترع کرمانشاهی؛

مخترع بسیجی با ۱۲ اختراع شاخص: آوازه نام ایران را در جهان طنین‌انداز خواهم کرد

مهندس جوان و مبتکر کرمانشاهی که ۱۲ اختراع شاخص را در کارنامه درخشان خود دارد، می‌گوید: همچنان سعی می‌کنم اختراعات علمی خود را ادامه داده تا آوازه نام ایران را در جهان طنین‌انداز کنم.

تمدن

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

داشتن صداقت با مردم، زمینه اعتماد آنها را فراهم می‌نماید

دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج کرمانشاه در نشست تخصصی همایش تمدن‌سازان جوان کرمانشاه گفت: اعتمادسازی برای مردم زمانی محقق خواهد شد که مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم صادق باشند.

دیدار

در دیدار با جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم (ص) پیشنهاد شد:

راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در دیدار با رئیس و معاون نخبگان بسیج استان پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.

گزارش تصویری

مراسم تجلیل از اعضای فعال خانه نخبگان استان کرمانشاه به روایت تصویر

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از ۲۰ نفر از اعضای فعال خانه نخبگان استان را قبل از ظهر امروز برگزار نمود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب