مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع):

​عملیاتی شدن برنامه ها از اهداف بسیج علمی در سال ۱۴۰۰است

​عظیمی فر گفت: برنامه های بسیج علمی وپژوهشی در سال ۱۴۰۰به صورت عملیاتی تر در غالب استارت تاپ ها خواهد بود.

مرتضی عظیمی فردر گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی،‌با اشاره به برنامه های سال 1400 در بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری اظهارداشت: اولین دور برنامه ریزی به روش جدید را بسیج علمی و پژوهشی در سال 99 استارت زده است.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: سازمان بسیج در سال 99 تاکید داشت که برنامه های این سازمان پیامد محور باشد.

وی ادامه داد: بسیج علمی پژوهشی و فن آوری 6سیاست موضوعی دارد که به فراخور آن گام برمی دارد.

عظیمی فر با بیان اینکه در سال اول ممکن است یک سری مشکلات و موانع برای رسیدن به اهداف وجود داشته باشد، گفت: بسیج علمی نقش کارگروهی دارد وکارگروه علم و فن آوری یکی از کارگروه های 8گانه بسیج است و هم این کارگروه برنامه های بومی خود را دنبال می کند و هم با 11 تا از اقشار دانشور بسیج فعالیت مشترک انجام می دهد.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به آماده سازی زیرساخت ها و احصاء مشکلات در توسط بسیج علمی عنوان کرد: در سال جاری برخی از تفاهم نامه هایی که با مراکز علمی، دانشگاهی و ... بسته شد دنبال می شود.

آموزش کلیه مسئولین علمی در رده های مقاومت بسیج

وی با اشاره به اینکه بسیج علمی در کلیه نواحی سپاه سراسر استان و رده های مقاومت وجود دارد، عنوان کرد: آموزش های لازم برای همه مسئولین علمی در رده های مقاومت برگزارشده است.

عظیمی فر تصریح کرد: برنامه های بسیج علمی وپژوهشی در سال 1400به صورت عملیاتی تر در غالب استارت تاپ ها خواهد بود.

وی بخشی از فعالیت های بسیج علمی در سال گذشته معطوف تشریح وتبیین خود موضوعات وبرنامه ها بوده است، افزود: بخشی از این زیرساخت ها در سال گذشته آماده شده است و بخش دیگر آن در سال جاری ادامه خواهد داشت.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) عنوان کرد: سیاست گذاری ها و برنامه های بسیج علمی که در سال گذشته آماده شده است امسال نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: احصاء نیازها، حمایت از مبتکرین و مخترعین و نیاز آنها و عملیاتی شدن اهداف مخترعین و مبتکرین از دیگر برنامه های بسیج علمی در سال 1400 است.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 95473

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب