هشدار پزشکان پاریس در مورد کمبود تخت مراقبت ویژه

پزشکان مراقبت‌های ویژه در پاریس می‌گویند که افزایش عفونت ویروس کرونا می‌تواند به زودی توانایی آنها در مراقبت از بیماران را در بیمارستان‌های پایتخت فرانسه تحت فشار قرار دهد، و احتمالاً آنها را مجبور به انتخاب بیمارانی می‌کند که منابع لازم برای درمان را دارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از مدیکال اکسپرس، پزشکان مراقبت‌های ویژه در پاریس می‌گویند که افزایش عفونت ویروس کرونا می‌تواند به زودی توانایی آنها در مراقبت از بیماران را در بیمارستان‌های پایتخت فرانسه تحت فشار قرار دهد، و احتمالاً آنها را مجبور به انتخاب بیمارانی می‌کند که منابع لازم برای درمان را دارند، با افزایش عفونت‌ها و کمبود تخت‌های مراقبت‌های ویژه در بیمارستان‌ها، پزشکان فشار خود را برای محدودیت کامل فرانسه افزایش داده‌اند.

 

هشدار هوشیارانه روز یکشنبه در یک روزنامه با امضای 41 پزشک منطقه پاریس ارائه شد. روزنامه ژورنال دو دیمانچه منتشر شده، در حالی است که امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه با شور و نشاط از تصمیم خود مبنی بر عدم محدودیت مجدد فرانسه دوباره مانند سال گذشته دفاع کرده است. از ماه ژانویه، دولت ماکرون در عوض یک شبانه روز در سراسر کشور منع رفت و آمد منعقد کرده و با محدودیت‌های دیگر آن را دنبال کرد.

اما با افزایش عفونت‌ها و کمبود تخت‌های مراقبت‌های ویژه در بیمارستان‌ها، پزشکان فشار خود را برای محدودیت کامل فرانسه افزایش داده‌اند.

پزشکان منطقه پاریس که در لو ژورنال دو دیمانچه نوشتند، گفتند: "ما هرگز چنین وضعیتی را ندانسته‌ایم، حتی در هنگام حملات که پایتخت فرانسه هدف قرار گرفته است.

پزشکان پیش‌بینی کردند که محدودیت‌های جدید نرم‌تری که در این ماه بر پاریس و برخی مناطق دیگر اعمال شده است، به سرعت اپیدمی احیا را کنترل نمی‌کند. آنها هشدار دادند که منابع بیمارستان قادر به همگام‌سازی با نیازها نیستند و آنها را مجبور می‌کنند در هفته‌های اوج "پزشکی فاجعه" را به اوج خود برسانند.

آنها نوشتند: "ما از قبل می‌دانیم كه ظرفیت ارائه خدمات ما زیاد خواهد بود." "ما برای نجات هرچه بیشتر جان افراد موظف خواهیم بود بیماران را تریاژ کنیم. این تریاژ مربوط به همه بیماران، با و بدون کووید، به ویژه دسترسی بیماران بالغ به مراقبت‌های ویژه خواهد بود."

ماکرون همچنان مصمم است که عدم اعمال محدودیت‌های فرانسه در این سال، مانند برخی دیگر از کشورهای اروپایی، کاملاً منطقی بود، حتی اگر بیش از 2،000 مرگ در هر هفته کشور را به نقطه عطف 100هزار نفر از دست رفته در این بیماری همه‌گیر نزدیک می‌کند. این کشور اکنون بیش از 94400 کشته داشته است.

ماکرون هفته گذشته گفت: "ما حق داشتیم که در اواخر ژانویه محدودیت در فرانسه را اجرا نکنیم زیرا مواردی را که مدل پیش‌بینی می‌کرد ، نداشتیم. "هیچ علامت جرمی از جانب من وجود نخواهد داشت. من پشیمان نیستم و شکست را تصدیق نمی‌کنم."

انتهای پیام/

معصومه صادقی

https://medicalxpress.com/news/2021-03-paris-doctors-catastrophic-overload-virus.html

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 95480

مطالب مرتبط :
دوقلو

خبری در مورد دوقلوها :

تولد دوقلوها به بالاترین میزان رسیده است

محققان بیان می کنند ممکن است در اوج جهانی تولد دوقلوها باشیم.

فیلتر

تصفیه آب آشامیدنی با فیلترهایی از شاخه های درختان

مهندسان MIT فیلترهایی را از شاخه های درختان برای تصفیه آب آشامیدنی تولید می کنند و می توانند ۹۹درصد از باکتری‌های موجود در آب آلوده را از بین ببرند.

نابینایی بیمار مبتلا به اختلال ژنتیکی نادر با یک تزریق معکوس شد

پزشکان دانشگاه پنسیلوانیا گزارش کردند؛

نابینایی بیمار مبتلا به اختلال ژنتیکی نادر با یک تزریق معکوس شد

یک بیمار پزشکی پن با یک فرم ژنتیکی نابینایی در دوران کودکی، پس از تزریق یک روش آزمایشی RNA درمانی در چشم، بینایی پیدا کرد که بیش از یک سال طول کشید.

 مورد لخته شدن خون ملبورن

معاون ارشدترین مقام پزشکی استرالیا می‌گوید:

مورد لخته شدن خون ملبورن "احتمالاً" با واکسن آسترازنکا مرتبط است

معاون مقام ارشد پزشکی استرالیا می‌گوید "به احتمال زیاد" ارتباطی بین واکسن آسترازنکا و یک مرد در ملبورن که در بیمارستان بستری شده با لخته خون وجود دارد.

دستیابی به تکنولوژی برتر تولید چسب‌های بین لایه‌ای محقق شد/ مسیر بومی سازی تولید فیلم‌های چند لایه تکمیل شد

توسط یک شرکت پیشتاز در حوزه تولید محصولات اکستروژن واکنشی؛

دستیابی به تکنولوژی برتر تولید چسب‌های بین لایه‌ای محقق شد

محققان یک شرکت پیشتاز در حوزه تولید محصولات اکستروژن واکنشی در مسیر بومی سازی تولید فیلم‌های چند لایه مورد استفاده در صنایع بسته‌بندی غذایی یک گام جلوتر رفته و تولید چسب‌های بین لایه‌ای قابل کاربرد در فیلم‌های چندلایه صنایع غذایی را طراحی و تولید کردند، آنها با توسعه این دانش چسب‌های بین لایه‌ای قابل کاربرد در لوله‌های پنج لایه و پوشش‌های پلی اتیلنی سه لایه در صنایع نفت و گاز را نیز طراحی و تولید کردند.

روسیه اولین واکسن کووید برای حیوانات را ثبت کرد

با صدور بیانیه ای؛

روسیه اولین واکسن کووید برای حیوانات را ثبت کرد

روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد اولین واکسن کرونا ویروس جهان را برای حیوانات ثبت کرده است، واکسن Carnivak-Cov از ابتدای اکتبر بر روی سگ، گربه، راسو، روباه و سایر حیوانات آزمایش شده و اثبات شده است که موثر است.

پوشش‌های اپوکسی

یک محقق و فعال عرصه رنگ و پوشش‌ مطرح کرد:

پوشش‌های اپوکسی جهت حفاظت تاسیسات زیر زمینی طراحی و تولید شد

عطا محمد بابااحمدی، گفت: پوشش اپوکسی بدون حلال با مقاومت دمایی تا ۱۳۰ درجه سانتیگراد اولین محصول دانش بنیان برای حفاظت از تاسیسات زیرزمینی در کشور است که توسط محققان شرکت دریا رنگ اصفهان طراحی و تولید شد.

آموزش تاب‌آوری به زوجین، طلاق و از هم گسیختگی خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

سرپرست واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان اصفهان گفت:

آموزش تاب‌آوری، طلاق و از هم گسیختگی خانواده‌ها را کاهش می‌دهد/ ضرورت درس مهارت‌های زندگی در مدرسه و دانشگاه

دکتر زهرا امینی سرپرست واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان اصفهان، گفت: تقویت تاب آوری و آموزش مهارت‌های آن به افراد، از عوامل موثر در افزایش استحکام خانواده‌ها و کاهش پدیده طلاق در جامعه است، درس مهارت‌های زندگی در مدارس و دانشگاه ضرورت دارد.

اولین واکسیناسیون علیه پروتئین جهش یافته در بیماران مبتلا به تومور مغزی آزمایش شد

پزشکان آلمانی گزارش کردند:

اولین واکسیناسیون علیه پروتئین جهش یافته در بیماران تومور مغزی آزمایش شد

پزشکان و محققان سرطان هایدلبرگ و مانهایم در آلمان برای اولین بار آزمایشات بالینی را برای آزمایش واکسن مختص جهش علیه تومورهای بدخیم مغزی با ۳۲ بیمار انجام داده‌اند، این واکسن در ایجاد پاسخ ایمنی مطلوب در تومورهای سرطان مغز ایمن و موثر است،

کوله پشتی

کوله پشتی مجهز به هوش مصنوعی به نابینایان اجازه می دهد بدون سگ و عصا در انظار عمومی راه بروند

گروهی از محققان دانشگاه جورجیا کوله پشتی مجهز به تجهیزات هوش مصنوعی را با هدف جایگزینی سگ های راهنما و عصا برای نابینایان ایجاد کرده اند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب