تلفن ثابت ابری (CLOUD) چیست/ عنصر مهم بر موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار حفظ ارتباط با مشتریان است

یکی از دغدغه اصلی کسب‌وکارهایی که مکان ثابتی ندارند، نبود شماره‌تلفن ثابت برای دفتر کار است اما امروزه این مشکل با وجود فناوری‌های نوین، تنها با خرید شماره ثابت مجازی که مالکیت دائمی خط تلفن ثابت به نام شما می‌شود قابل برطرف شدن است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ یکی از دغدغه اصلی کسب‌وکارهایی که مکان ثابتی ندارند، نبود شماره‌تلفن ثابت برای دفتر کار است اما امروزه این مشکل با وجود فناوری‌های نوین، تنها با خرید شماره ثابت مجازی که مالکیت دائمی خط تلفن ثابت به نام شما می‌شود قابل برطرف شدن است.

با شیوع بیماری کرونا در سطح جهان بسیار از کسب‌وکارها سعی در این دارند تا از حضور فیزیکی مشتریان در یک مکان ثابت پرهیز کنند و یکی از عناصر مهم بر موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان است.

دفتر کار مجازی سرویسی است که به کسب‌وکارها و افراد این امکان را می‌دهد تا با پرداخت اشتراک ماهیانه یا خرید بسته از امکاناتی مانند شماره‌تلفن سازمانی، منشی تلفنی و … برخوردار شوند. این امکانات باعث می‌شوند تا کسب‌وکار بدون نیاز به اجاره یک محل فیزیکی، شماره ثابت داشته باشد و اعتبار بیشتری کسب کند. همچنین این سرویس به کسب‌وکارهای کوچک و استارتاپ‌ها این امکان را می‌دهد تا به‌صورت دورکار با افراد همکاری کنند و در صورت نیاز به‌راحتی جابه‌جا شوند.

تلفن ثابت ابری (CLOUD) چیست؟

تلفن ثابت ابری، یک سرویس مبتنی بر وب است که امکان برقراری و دریافت تماس را بر بستر اینترنت و بدون نیاز به هیچ‌گونه سخت‌افزار و سرور امکان‌پذیر می‌سازد، شما می‌توانید بر روی تلفن همراه، کامپیوتر و حتی دستگاه تلفن رومیزی، تلفن ثابت ابری را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید. تمامی این اطلاعات بر روی سرورهای مجموعه‌ها نگهداری می‌شود و دیگر نیاز نیست شما سرور خریداری کنید. این امکانات باعث می‌شود شما هزینه‌های کمتری را تقبل کنید و نیاز به علم و شخص فنی برای تعمیر و نگهداری آن نخواهید داشت.

مزایا تلفن ابری

    هزینه بسیار پایین‌تر؛ این نوع سیستم تلفن در واقع هزینه‌های بسیار پایین‌تری نسبت به تلفن ثابت دارند و استفاده از آن باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

    نرخ برابر تماس‌ها با تلفن‌های ثابت؛ هزینه تماس‌ها در دقیقه همانند تلفن ثابت می‌باشد و هیچ هزینه بیشتری ندارد و حتی در برخی شرکت‌ها بسیار پایین‌تر هم می‌باشد.

    بهره‌بردن از امکانات بسیار زیاد بدون هیچ مبلغ اضافی

        امکاناتی همچون صف تماس

        منشی گویا

        گزارش‌گیری حرفه‌ای از تماس‌ها

        گزارش‌گیری نحوه پاسخگویی و عملکرد اپراتورها

        پخش اعلان‌های صوتی در سناریو تماس‌ها

        چینش سناریوهای مختلف

        فکس

    قابل ارتقا دادن؛ شما می‌توانید تلفن Voip خود را ارتقا دهید و از پنل مدیریتی می‌توانید قابلیت‌های جدیدی که برای شما می‌آید را استفاده کنید.

 

    مالکیت دائمی خط؛ شما به‌عنوان مالک دائمی این خط شناخته خواهید شد و خط وی به نام اشخاص حقوقی و حقیقی ثبت خواهد شد

    بهره‌بردن از کال سنتر پیشرفته؛ مرکز تماس ویپ که همان سرویس تلفن ابری است، سیستم تلفنی‌های مختلفی وجود دارد که نمونه ساخته ایران هم در آن وجود دارد.

ثبت‌نام خط تلفن ثابت مجازی

سامانه لاین (https://samaneline.ir) قابلیت ارائه خطوط تلفن ثابت با پیش‌شماره تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و… فراهم کرده است. با استفاده از خط تلفن ثابت دایورتی هرکجای کشور عزیزمان که حضور داشته باشید می‌توانید به‌راحتی در قالب یک شرکت معتبر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و این خطوط تلفن ثابت نیازی به سیم‌کشی ندارد و مالکیت 100% برای شما می‌باشد.

قیمت خط تلفن ثابت مجازی: 200 هزار تومان (100 هزار تومان شارژ هدیه به مدت محدود)

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲:۰۰

شناسه خبر: 95546

مطالب مرتبط :
دیجیتال ساینیج

بر پایه فرهنگ و نیاز کشور؛

رقابت شرکت یونیتک در حوزه دیجیتال ساینیج با شرکتهای معتبر جهانی/ چندین دستاورد و خودکفایی در محصولات سخت افزاری و خدمات نرم افزاری

محققان شرکت مبین فناوران جی با برند یونیتک فعال در حوزه دیجیتال ساینیج تلاش خود را در زمینه تولید محصولات یونیتک از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و در حال حاضر بر پایه فرهنگ و نیاز کشور با سه شرکت معتبر ScreenCloud، Navori QL Professional، و NoviSign. در حوزه تولید محصولات دیجیتال ساینیج که دارای بیشترین درصد محبوبیت و رضایتمندی در بین کاربران بوده اند رقابت می کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب