مسئول بسیج علمی ، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

توجه به تولیدات دانش بنیان گامی اساسی در تحقق شعار سال است

عظیمی فر گفت: حرکت به سمت تولیدات جدید با اختراعات، ابتکارات درحوزه دانش بنیان راهی به سوی تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری است

مرتضی عظیمی فر در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با بیان اینکه تکرار کلمه" تولید" در شعار های سال از سوی مقام معظم رهبری نشان از اهمیت تولید،نیاز و به توجه بیشتری به این موضوع دارد، اظهارداشت: در تولید می تواند به دو بخش مهم حرکت به سمت تولیدات جدید با اختراعات، ابتکارات وحوزه دانش بنیان و در بعد بعدی به تولیدات انجام شده در جهت رونق و شکوفایی آن توجه کرد.

مسئول بسیج علمی ، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در تولید می توان به عنوان یک موضوع مهم داخلی نگاه کرد که کشور را از داخلی و خارجی نجات دهد .

وی ادامه داد: در دل کلمه تولید، توجه به ظرفیت ها،توانمندی ها و زمینه های داخلی نهفته است که بانگاه به این موضوع، می تواند گام های موثری را -پیش پای همه افراد جامعه بگذارد.

عظیمی فر با تاکید براینکه توجه به تولید باید همگانی باشد، بیان داشت: تولید کننده، شبکه توزیع و مصرف کننده هر کدام اگر به وظیفه خود عمل نکنند چرخه تولید لنگ خواهد زد.

وی تاکید کرد: دو موضوع مهم در تولید وجود دارد و آن پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است که نشانگر و مشخص کننده روش کار در جهت تولید است.

مسئول بسیج علمی ، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت : تولید و توجه به آن یک اصل است وراه رسیدن به این اصل انجام پشتیبانی ها و رفع موانع می باشد.

وی بیان داشت: می توان پشتیبانی ها را عام تر و گسترده تر دانست که هر فردی می تواند در این زمینه اقدام وپشتیبانی خود را انجام دهد ولی مانع زدایی خاص تر است که بیشتر دست اندرکاران این حوزه باید سعی در رفع موانع در همه زمینه ها را مد نظر خود داشته باشند وباید به تجربه ها توجه کرد تجربه ها ارزان به دست نیامده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵:۰۰

شناسه خبر: 95547

مطالب مرتبط :
تصویر محل جلسه

جلسه توجیهی و برنامه ریزی پایشگران فرمایشات مقام معظم رهبری در قزوین.

با بکارگیری پایشگران جهادی از بین نیروهای بسیجی استان قزوین، پروژه طرح عارضه یابی و رفع موانع واحد های تولیدی قزوین کلید خورد.

شهرک صنعتی عباس آباد

به همت معاونت بسیج علمی استان تهران صورت گرفت؛

بازدید از شهرک صنعتی عباس آباد به منظور رفع موانع تولید

معاونت بسیج علمی و بسیج صنعت استان تهران در راستای احصا و حل مسائل مربوط به تولید و شهرک های صنعتی ضمن بازدید میدانی از واحد های صنعتی عباس آباد، پای درد دل تولید کننده ها نشستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب