مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

​اردوهای راهیان علم و فن آوری در جهت خودباوری اساتید بسیجی برگزار می شود

​حسینی واشان با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان علم و فن آوری در جهت خودباوری وارتباط اساتید دانشگاه ها با مراکز تولیدی ،صنعتی افزود: این اردوها با هدف ارتباط دانشگاه با صنعت برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، سید جواد حسینی واشان در دیدارجمعی از اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهارداشت: بیش از 80 درصد اساتید سراسر استان عضو بسیج اساتید هستند.

وی با اشاره به عملکرد خوب سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: این عملکرد در زمینه برگزاری کارگاه های جنگ نرم و پیوست نگاری فرهنگی با حضور جمع کثیری از اساتید برگزار شده است.

رسالت بسیج اساتید مبارزه با جنگ نرم دشمن است

مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان داشت: از جمله رسالت های بسیج اساتید دانشگاه ها رصد فعالیت های فرهنگی ومبارزه با جنگ نرم دشمن است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اساتید دانشگاه ها را افسران جنگ نرم می دانند، افزود: با توجه به هجمه های دشمن می بایست اقدامات شایسته ای انجام شود.

حسینی واشان یکی از طرح های فرهنگی در بسیج اساتید را طرح استاد ومسجد دانست و بیان داشت: این طرح هم اکنون در حال برگزاری است و اگر اساتید با حضور در مسجد در حوزه های آموزشی، تربیتی، مشاوره ای ،فرهنگی، اجتماعی وپژوهشی مشارکت داشته باشند اثرات مثبت و فراوان معنوی، فرهنگی و توسعه ای در جامعه خواهیم داشت.

مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان علم و فن آوری در جهت خودباوری وارتباط اساتید دانشگاه ها با مراکز تولیدی ،صنعتی افزود: طرح فدک وجهش تولید از طریق حمایت از تولیدات خانگی که این طرح در بسیج اساتید با حضور اساتید فعال در حوزه کار آفرینی برگزار می شود.

برگزاری دوره های آموزشی،مهارتی و کارآفرینی

وی ادامه داد: دوره های آموزشی مهارت کارآفرینی وتربیت مربی اقتصاد مقاومتی به سپاه های استانی و اقشار بسیج جامعه زنان، بسیج مهندسین کشاورزی واصناف در جهت جهش تولید کمک می کند.

فعال نمودن گروه های مسئله محور واندیشکده های بسیج اساتید

حسینی واشان با اشاره به فعال نمودن گروه های مسئله محور واندیشکده های بسیج اساتید ،بیان کرد: هم اکنون سه اندیشکده آب، کشاورزی و معدن با موضوع محصولات استراتژیک زرشک، زعفران،عناب راه اندازی شده که تلاش داریم به این بخش معاونت پژوهشی عمق بخشی بیشتری داده شود.

وی ادامه داد: هدف اصلی گروه های مسئله محور شناسایی معضلات اجتماعی،صنعتی و تولیدی استان و همفکری در جهت ارائه راه حل مناسب است.

مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع) در ادامه با اشاره به فعال نمودن کرسی های نظریه پردازی ،نقد نظریه،کرسی علمی و آزاد اندیشی گفت: این ظرفیت اخیرا با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی به بسیج اساتید واگذار شده است.

وی افزود: تلاش در جهت افزایش آگهی بخشی ،امید آفرینی جهت مشارکت در انتخابات 1400 که متاسفانه رسانه ها و بعضا معاندین ومخالفین نظام به شدن بر روی این موضوع تبلیغ می نمایند.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶:۴۳

شناسه خبر: 95702

مطالب مرتبط :
برزگر

مدرس دانشگاه پیام نور مازندران:

جایگاه روابط عمومی تصمیم سازی و تصمیم گیری است/ نگاه کارشناسی به حوزه روابط عمومی وجود ندارد

مدرس دانشگاه پیام نور مازندران با اعلام اینکه جایگاه روابط عمومی تصمیم سازی و تصمیم گیری است، گفت: نگاه کارشناسی به حوزه روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد.

فراخوان اولین جشنواره ملی «دانشگاهیان تاریخ‌ساز»

توسط معاونت فرهنگ‌سازی بسیج دانشجویی با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان؛

فراخوان اولین جشنواره ملی «دانشگاهیان تاریخ‌ساز»

اولین جشنواره ملی «دانشگاهیان تاریخ‌ساز» به همت معاونت فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با همکاری بسیج اساتید استان برگزار می‌شود.

در انتخابات شرکت کنید، درانتخابات شرکت نکنید/چه کسانی دائم بر طبل عدم حضور در انتخابات می‌کوبند

یادداشت معاون تبیین و گفتمان‌سازی بسیج اساتید استان اصفهان:

در انتخابات شرکت کنید، در انتخابات شرکت نکنید/چه کسانی دائم بر طبل عدم حضور در انتخابات می‌کوبند

فرهاد مصری نژاد معاون تبیین و گفتمان‌سازی بسیج اساتید استان اصفهان، در یادداشتی تحت عنوان " در انتخابات شرکت کنید، در انتخابات شرکت نکنید"، می‌نویسد: بررسی این موضوع که در حال حاضر چه افراد یا جریان‌هایی بر طبل عدم حضور در انتخابات می‌کوبند می‌تواند فهم دقیقی از میزان مشارکت در انتخابات بدست آورد.

اساتید بسیج وارد میدان عمل با شرایط حساس امروز جامعه شوند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

اساتید بسیج وارد میدان عمل با توجه شرایط حساس امروز جامعه شوند

آیت الله عبادی با تأکید بر اینکه در شرایط حساسی قرار داریم و مسئولیتی که بر عهده شما اساتید بسیجی است، ایجاب می کند که به میدان های مختلف ورود داشته باشید، گفت: وقتی در خود کشور بعد از این همه جنایاتی که این ها در دنیا کردند و خیانت هایی که به این کشور کردند اینکه بعضی از درس خوانده ها و مسئولین ما عوض اینکه رو به قبله بخوابند رو به آمریکا و اروپا می خوابند این برای جوان ما فاجعه است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب