فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد:

کار جهادی و روحیه انقلابی، مهمترین مولفه مقابله با کرونا

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: کار جهادی و روحیه انقلابی بعنوان مهمترین مولفه مقابله با کرونا است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مجموعه سپاه پاسداران و بسیج و گروهای جهادی در 15 ماه مقابله با کرونا بیش از 100میلیارد تومان کمک مومنانه خیرین و منابع نهادهای انقلابی را بین خانواده های کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.

وی به جلسات متعدد با فرمانده کل سپاه پاسداران در موضوع ویروس کرونا و ضرورت همه کمک  همه جانبه به مدافعان سلامت به ویژه دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: به حول  و قوه الهی مجموعه سپاه استان اردبیل تعامل خوبی با قرارگاه ستاد مقابله با کرونا داشته و با تمام توان در خدمت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل است و تا کنون توانسته با فعال کردن قرارگاه شهید سلیمانی در کنار مردم بوده  و گام های موثری در کنترل این ویروس منحوس بردارد.

سردار بابازاده در ادامه خاطرنشان کرد: از مردم درخواست داریم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همچنان از برگزاری مراسمات اجتماعی پرهیز کنند تا مجددا وارد سیر نزولی شویم و بتوانیم به برکت نام شهدا به ویژه حاج قاسم سلیمانی این ناگواری را که بر روان مردم آسیب وارد کرده است از بین برده و آسایش را به مردم بازگردانیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه کار جهادی و روحیه انقلابی بعنوان مهمترین مولفه مقابله با کرونا است، گفت: باید سریع تر از ویروس کرونا عمل کنیم تا بتوانیم آن را کنترل و از بین ببریم چراکه کندی حرکت موجب سلب قدرت  و ابتکار عمل می شود.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا علاوه بر سلامتی مردم، کسب و کار اقشار مختلف را نیز مورد هدف قرارداده و با به تعطیلی کشاندن انها، مشکلات اقتصادی فراوانی را در زندگی عادی مردم بوجودآورده است، اذعان داشت: مجموعه سپاه و بسیج همچون سایر عرصه ها در این عرصعه نیز با تمام توان در کنار مردم بوده  و با بضاعت اندک خود  به همراه کمک های مردمی  و خیرین و نیکوکاران به کمک اقشار خانواده های آسیب دیده از کرونا شتافته است.

وی از تداوم کمک مومنانه در روزهای آینده خبرداد و گفت: گروهای جهادی بسیج در ماه مبارک رمضان بویژه میلاد با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) کمک های مومنانه خیرین را به دست نیازمندان خواهند رساند تا در ماه احسان و کرم ضمن شادکردن دل مومنین رحت الهی را نیز شامل حال خود کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) مشارکت همگانی، بالابردن قدرت معنوی و صبر و تحمل را از مهمترین عوامل فایق آمدن بر ویروس کرونا برشمرد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا در این شرایط سخت با دستگیری از همدیگر ضمن غلبه بر شرایط سخت حاکم بر جامعه از مشکلات و آلام مردم بکاهیم تا رحت الهی شامل حال حالمان شود.

زمان انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 95758

مطالب مرتبط :
ی

آغاز طرح جهاد آموزشی تربیتی در ایلام

طرح‌ جهاد آموزشی، تربیتی، در محل خانه قرآن شهید محسن حججی شهرستان ایلام آغاز به کار کرد.

نواوری

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

مراکز رشد عزت کشور را افزایش می دهد

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام در بازدید از سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: مراکز رشد متعددی در سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل باعث افزایش عزت کشور خواهد شد.

نوآوری

بازدید فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) از سرای نوآوری دانشگاه آزاد به روایت تصویر

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به همراه مسئولین علمی استان و رئیس دانشگاه آزاد از واحدهای فناوری سرای نوآوری دانشگاه آزاد بازدید کردند.

سنتز و تولید۱۰نانو هیبرید پر کاربرد تا سنتر نانو هیبریدی استراتژیک برای رنگ‌ها و پوشش‌های دریایی

توسط محققان شرکت پیشگامان ایده‌پردازی و طراحی جامدات؛

نانوهیبریدهای پرکاربرد و استراتژیک سنتز و تولید شد

هادی شمس پور، اظهار کرد: برای اولین بار در کشور ۱۰ نانو هیبرید پر کاربرد همچنین نانو هیبریدی استراتژیک برای رنگ‌ها و پوشش‌های دریایی طراحی و سنتز کرده ایم.

۴۳ مورد بیماری عصبی نادر مرتبط با موارد کووید۱۹ در ۲۱ کشور از جمله ایران/ سه مورد نیز مرتبط با واکسن آسترازنکا

محققان بیمارستان متودیست هیوستون؛

۴۳ مورد بیماری عصبی نادر مرتبط با کووید۱۹/ سه مورد مرتبط با واکسن آسترازنکا

محققان ۴۳ مورد بیماری عصبی نادر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ شناسایی کرده‌اند که ۷ مورد از ایران است، واکسن آسترازنکا هم منجر به سه مورد شده است.

چرا چند میلیون آمریکایی از دوز دوم واکسن کووید۱۹چشم‌پوشی کرده‌اند

نیویورک تایمز:

میلیون ها آمریکایی از دوز دوم واکسن کووید۱۹چشم‌پوشی کرده‌اند/ دوز دوم با مارکی متفاوت

نیویورک تایمز گزارش کرد: اطلاعات جدید دولت امریکا نشان می‌دهد بیش از ۵ میلیون آمریکایی دوز دوم واکسن کووید۱۹ خود را از دست داده‌اند، به این دلیل که برخی از افراد که اولین بار واکسن فایزر یا مدرنا را دریافت کرده‌اند، دوزهای دوم خود را در داروخانه‌هایی که فقط واکسن دیگر در دست آنها است، دریافت می‌کنند، اما دیگران منصرف شده‌اند.

قطب شمال

پیمایش در زیر یخ های قطب شمال

تیمی از مهندسان MIT روشی ناوبری را برای وسایل نقلیه خودمختار ایجاد کرده اند تا بتوانند بدون GPS در اقیانوس منجمد شمالی حرکت کنند.

ویرایش ژن استنشاقی عفونت‌های آنفلوانزا و کرونا را هدف قرار می‌دهد

افزایش عطش سفر به مازندران و جولان کرونا انگلیسی

کرونا انگلیسی در حالی تصمیم به قطع نسل گرفته است که شاهد افزایش سفرهای نوروزی به مازندران هستیم و مسافران و خوش نشین‌ها بدون توجه به این خطرها عازم مازندران هستند.

nii t[v

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد:

ایام الله دهه مبارک فجر همچون تیری بر چشمان استکبار جهانی است

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب