فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

مراکز رشد عزت کشور را افزایش می دهد

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام در بازدید از سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: مراکز رشد متعددی در سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل باعث افزایش عزت کشور خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اردبیل؛ سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه اردبیل در بازدید از سرای نوآوری دانشگاه روز چهارشنبه 19/3/1400 گفت: مراکز رشد متعددی در سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ایجاد شده و برنامه های گوناگون علمی نیز در آنها اجرا شده است که باعث افزایش عزت کشور خواهد شد.

سردار بابازاده ادامه داد: فعالیتهای انجام گرفته در این مرکز با اهتمام جدی ریاست این دانشگاه حاصل شده و به صنعتگران اردبیل این امکان را داده است که استعداد و دانش خود را به عمل تبدیل کنند و اگر صاحبان مراکز رشد مستقر در سرای نوآوری واحد اردبیل در اهداف خود تمرکز بیشتری داشته باشند می‌توانند باعث سربلندی استان و کشور شوند.

وی افزود: سپاه استان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به چنین فعالیت هایی که بسیج چگونه انجام می شود بها می‌دهد و توسط سازمان بسیج علمی فناوری و پژوهشی خود با سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی هم افزایی خواهد کرد تا به اهداف آرمانی خود دست پیدا کنند که قطعا زحمات زیادی هم باید در این راستا کشیده شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه آتش های بزرگ از جرقه های کوچک حاصل می‌شوند گفت: فعالیت هایی که بر پایه علم و دانش و برنامه‌ریزی انجام می‌شود باعث ثبات و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد و در تقابل ارزشهای ایران اسلامی با استکبار جهانی افزایش عزت ما را به دنبال خواهد شد.

سردار بابازاده در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات باعث شکستن تحریم‌ها شده و اقتدار کشور را به همراه خواهد داشت گفت: انتخابات بیست و هشتم خرداد یک رخداد سیاسی بسیار ارزشمند است که با مشارکت حداکثری مردم باعث انتخاب رئیس جمهور منتخب با پشتوانه رای قوی خواهد شد. رئیس جمهوری که سرباز ولایت خواهد بود.

وی با اشاره به علاقه مندی مردم به سردار سلیمانی گفت: شرکت در انتخابات پیشرو عمل به فرمایش مقام معظم رهبری و یک وظیفه ملی است که باعث نابودی نقشه‌های دشمن و همچنین زنده ماندن خون شهید سلیمانی خواهد بود.

تولید ۵۶ محصول فناوری در حوزه های مختلف

دکتر اسحاق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در این بازدید گفت: در رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه به سمت کار آفرینی، خدمت محوری و مسئله گرایی حرکت کرده است و در همین راستا در سه سال اخیر ۸۰ واحد و شرکت فناور در سرای نوآوری واحد اردبیل راه‌اندازی شده است که سه شرکت از آنها دانش بنیان می باشد و تاکنون ۵۶ محصول فناورانه و دانش بنیان در حوزه صنایع غذایی و تبدیلی انرژی و صنایع خلاق وارد مرحله تجاری شده که شش مورد آنها جزو موارد تحریمی و از  نیازهای ضروری جامعه هستند.

وی اظهار کرد: در این مجموعه برای بیش از ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی انجام شده است. امیدواریم ظرفیت عظیمی که دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور دارد به سمت حل مسائل و نیازهای جامعه و بخصوص نیازهای منطقه‌ای سوق داده شود و تلاش ما در استان این است که بر اساس نیازسنجی های توسعه ای که داشته ایم از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشجویان برای رفع این نیازها استفاده کنیم.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص انتخابات ۲8 خرداد گفت: دانشگاهیان  قشر آگاه جامعه هستند و حساسیت دخالت در تعیین سرنوشت خود و کشور را حتماً متوجه هستند و با تبیین گری اهمیت این انتخابات برای آحاد جامعه حضور قوی و موثری در انتخاب رئیس‌جمهور خواهند داشت.

رسولی افزود: راهکار اصلی رفع کاستی ها و نابسامانی ها حضور جدی تر و حداکثری در انتخابات است خاطر نشان کرد: هجمه عظیمی که دشمنان نظام و انقلاب و ملت برای کم رونق کردن انتخابات به کار بسته اند نشان دهنده این است که جمهوری اسلامی ایران تاکنون موفق بوده است و اگر شرکت مردم خیلی مهم و سرنوشت ساز نبود این همه تلاش دشمنان داخلی و خارجی برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای انجام نمی شد لذا می‌توان گفت علی رغم همه ناملایمات و کاستی های موجود، نظام مقدس ما در مسیر تعالی قرار دارد و مردم با حضور خود و انتخاب اصلحی که خواهند داشت به عزت و اقتدار مملکت خود کمک خواهند کرد.

انتهای خبر/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 96570

مطالب مرتبط :
راه اندازی و توسعه مراکز رشد موجب کاهش نرخ بیکار می‌شود

دکتر الوندی در بازدید از مرکز رشد شهید علیرضا رنجبر؛

راه اندازی و توسعه مراکز رشد موجب کاهش نرخ بیکاری می‌شود

دکتر الوندی تصریح کرد: با ایده‌های فناورانه و با اتکا به نبوغ و تخصص نیروهای انسانی جوان در مراکز رشد، توانسته‌ایم با منابع مالی کم و تجهیزات و سخت‌افزار بسیار اندک، محصولاتی را در جهت رشد و توسعه اقتصادی کشور تولید و تجاری سازی کنیم.

وب آو ساینس

دانشگاه آزاد در پله ۹۱ تولید علم جهان ایستاد

رتبه جهانی میزان تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی ۵ پله ارتقا یافت.

کشاورزی زمین

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۵

هزار راه نرفته در توسعه کشاورزی کشور

قابلیت‌های کشاورزی در استان مازندران بلااستفاده و تقریبا رها شده است به همین دلیل شاهد رونق فعالیت‌های خدماتی در استان مازندران هستیم و این نشان از ضعف برنامه‌ریزی‌ها در توسعه کشاورزی است.

نشست روشنگری

مسئول بسیج اساتید استان اردبیل

انتخابات نشانه هویت و استقلال کشور است

دکتر مرتضی ابراهیمی گفت: انتخاب بیانگر اختیار، هویت و استقلال عمل است و انتخابات نشانه استقلال ما است و آزادی آن را داریم که هر فردی را که دوست داریم انتخاب کنیم و در سطح جهان ثابت می‌کنیم که ما از آزادی برخورداریم و حق انتخاب داریم.

مصرف زیاد قهوه خطر نابینایی

پزشکان هشدار دادند:

نوشیدن زیاد قهوه نابینایی "آب سیاه" را چند برابر می کند

محققان دانشکده پزشکی آیکان، هشدار دادند: مصرف مقدار زیاد قهوه روزانه ممکن است خطر ابتلا به گلوکوم ("آب سیاه") را برای کسانی که دارای استعداد ژنتیکی برای فشار چشم بالاتر هستند، بیش از سه برابر افزایش دهد.

جهادی

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل:

حضور حداکثری مردم در انتخابات پاسخ دندان شکن به استکبار

جهادگران با تمام توان در این میدان وارد شده و با تبیین مسائل و روشنگری های خود در جامعه، ضمن فراهم کردن زمینه های حضور حداکثری مردم در انتخابات، بار دیگر پاسخ دندان شکنی به ایادی کفر و استکبار بدهند.

مهدی غفاری

کارخانه نوآوری گرگان در تیرماه به بهره‌برداری می رسد/ استقرار ۲۰ استارتاپ در کارخانه نوآوری گرگان

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: پیش بینی ما این است که کارخانه نوآوری گرگان در تیرماه به بهره برداری برسد.

شورای نگهبان

قائم مقام شورای نگهبان گفت:

نقش شورای نگهبان، انطباق هست‌ها و بایدها در فرآیند انتخابات/ تایید یا عدم تایید منطق حقوقی دارد

قائم مقام شورای نگهبان در نشست «عملکرد شورای نگهبان در انتخابات ۱۴۰۰»، با بیان این که شورای نگهبان، انطباق هست‌ها و بایدها در فرآیند انتخابات را برعهده دارد، گفت: تایید یا عدم تایید صلاحیت ها همه یک منطق حقوقی دارد.

نوآوری

بازدید فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) از سرای نوآوری دانشگاه آزاد به روایت تصویر

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به همراه مسئولین علمی استان و رئیس دانشگاه آزاد از واحدهای فناوری سرای نوآوری دانشگاه آزاد بازدید کردند.

فراخوان

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد:

فراخوان پذيرش و استقرار واحـدهای فناور در مراکز رشد پارک علم و فناوری استان مرکزی

پارک علم و فناوری استان مرکزی با هدف شکل‌گیری زمينه‌های کارآفرينی و کمک به ايجاد و توسعه شرکت‌های خلاق و دانش‌بنيان و تجاری‌سازی ايده‌های مبتنی بر فناوری و نوآوری در حوزه‌های مختلف نخستين فراخوان جذب و پذيرش گروه‌ها و شرکت‌های نوپا را برگزار می‎نماید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب