آیت الله العظمی علوی گرگانی:

مسئولان هر چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند

آیت الله العظمی علوی گرگانی گفت: مسئولان هر چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، حضرت آیت ‌الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در مورد مشکلات استان خوزستان و برخی استان های جنوبی پیامی صادر کردند و بر ضرورت حل سریع مشکلات تاکید داشتند.

متن پیام حضرت آیت ‌الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

مردم شریف استان خوزستان و برخی استان های جنوبی کشور این روزها ایام سختی را سپری می کنند. مشکلات کم آبی و ریزگردها و برخی مشکلات دیگر همگی دست به دست هم داده است تا این عزیزان در گرفتاری شدید دست و پنجه نرم کنند.

اینجانب لازم می دانم به تمام مسئولین توصیه کنم هر چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آنها را تنها نگذارند و با مدیریت و کار جهادی و همه جانبه آلام آن عزیزان را تسکین دهند.

همچنین از دولت آینده انتظار دارم به محض شروع به کار برای حل مشکلات کم آبی و ریزگردها و سایر مشکلات این استان و دیگر استان ها اقدام عاجل به عمل آورند و با مدیرت جهادی و کارشناسی دقیق به حل مشکلات و رفع برخی کاستی ها و سهل انگاری ها اقدام نمایند.

ضمنا از مدیران و برخی گروه های جهادی که مخلصانه و دلسوزانه تلاش می کنند و زحمت می کشند، تشکر می کنم.

همچنین از مردم شریف استان خوزستان می خواهم صبر را پیشه خود قرار داده، به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه های فرصت طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء استفاده کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶:۱۷

شناسه خبر: 97144

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب