نخبه علمی ارسکی در جمع بسیجیان مطرح کرد

تولید علم از ضروریات مهم در کشور است

مطهری نخبه علمی ارسکی گفت: ما به تولید علم در کشور نیاز دارید بنابراین گفتمان و نگاه تخصصی به اقتصاد دانش بنیان یکی از راه های برون رفت جامعه از مشکلات است.

به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، محمد جواد مطهری نخبه علمی شهر ارسک در جمع نخبگان بشرویه ای اظهار داشت: ارتقاء جایگاه انقلاب اسلامی در سطح دنیا یکی از ضرورتهایی است که جوانان نخبه باید به دنبال آن باشند.

وی با بیان اینکه جنگ هشت سال دفاع مقدس ما در مقابل نظام سرمایه داری غرب وکمونیست شرق رخ داد، افزود: براساس سخنان امام خمینی(ره) و در حال حاضر رهبر معظم انقلاب؛ جمهوری اسلامی برای همه عرصه های برنامه دارد.

مطهری با تاکید براینکه مبارزه علمی ما بر علیه استکبار جهانی در بعد از جنگ هشت سال دفاع مقدس شروع شد، افزود: رهیر معظم انقلاب برای ایجاد شرکت های دانش بنیان تا کید فراوانی داشته و دارند.

الگوی نویت اقتصادی در کشور؛ اقتصاد مقاومتی است

این نخبه علمی ارسکی با تاکید براینکه الگوی نوین اقتصادی در کشور؛ اقتصاد مقاومتی است، ادامه داد: لذا پایه و اساس این اقتصاد دانش است که می تواند ما را به بیگانگان وابسته نکند.

وی یادآورشد: ما به تولید علم در کشور نیاز دارید بنابراین گفتمان و نگاه تخصصی به اقتصاد دانش بنیان یکی از راه های برون رفت جامعه از مشکلات است.

مطهری شرکت های دانش بنیان را یک ضرورت در سطح جامعه دانست و افزود: این شرکت ها نقش محوری رادر توسعه  راهبری اقتصادی جامعه ایفا می کنند.

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۰:۵۵

شناسه خبر: 97332

مطالب مرتبط :
بقای عمر بیماران کنسر استیج چهار به بیش از ۵ سال

از افتخارات یک پزشک نخبه ایرانی؛

بقای عمر بیماران کنسر استیج چهار به بیش از ۵ سال

آیدین اصلانی دکترای حرفه‌ای پزشکی عمومی با اعتماد و تلاش و تکیه به دانش بومی توانست بقای عمر بیماران کنسر (سرطانی) استیج چهار را به بیش از ۵ سال افزایش داده و امید به زندگی را در آنها زنده کند.

سکسکه

ابداع دستگاهی برای رهایی از سکسکه توسط نخبه ایرانی

نخبه ایرانی دانشگاه تگزاس دستگاهی را طراحی کرده است که یک جایگزین طبیعی ایمن برای درمان های دارویی موجود است و بسیار کارآمدتر از کلک های احمقانه یا داستان های همسران می باشد.

۱

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان خبرداد:

دستاورد جدید محققان بسیجی قرارگاه جهاد علمی سپاه قدس گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان گفت احداث سامانه امحای زباله (پسماند) با تکنیک پلاسما حرارتی توسط شرکت توپا ساخت فناور، جوانان نخبه بسیجی گیلانی مورد بررسی قرارگرفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب