همزمان با افتتاح مرکز واکسیناسیون شهید پور جعفری کرمان مطرح شد؛

تامین ۳۰۰ دستگاه اکسیژن‌‌ساز خانگی در کرمان با کمک سپاه پاسداران/ افزایش تولید واکسن کرونا را با جدیت پیگیری خواهیم کرد

سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر یک روزه اش به کرمان ضمن افتتاح مرکز واکسیناسیون شهید پور جعفری از طرح اجرایی، عملیاتی شهید سلیمانی تشکر کرد و تامین واکسن و دستگاه اکسیژن ساز برای این استان را از سوی سپاه مصوب کرد.به گزارش خبرگذاری علم و فناوری ؛ سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با  دکتر زینی وند استاندار کرمان و سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله از مرکز تست غربالگری، مرکز واکسیناسیون شهید لنگری‌زاده و بیمارستان فاطمه الزهرا(س) بازدید و مرکز واکسیناسیون شهید پورجعفری را افتتاح کرد.


فرمانده سپاه پاسداران، اجرای طرح شهید سلیمانی و مشارکت نیروهای بسیج در امداد اجتماعی را از برنامه‌های اولویت‌دار برشمرد و استاندار کرمان نیز در این بازدیدها آمادگی استان برای افزایش موارد واکسیناسیون را اعلام و گفت : استان کرمان امادگی واکسیناسیون روزانه ۵۰ هزار نفر را در صورت تامین واکسن دارد.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز از اقدامات استان در خصوص مقابله با کرونا تشکر کرد و گفت:  ما تامین ۳۰۰ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی و یک دستگاه اکسیژن‌ساز ثابت برای کمک به حوزه بهداشت و درمان استان را بر عهده خواهیم گرفت .
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایستادگی و صبر کادر درمان در خط مقدم مقابله با کرونا را هم راستا با حضور سربازان دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها عنوان کرد.

وی از تحریم‌های جهانی علیه جمهوری اسلامی گفت و افزود: ما در برابر بیماری کرونا، تحریم ناعادلانه جهانی و عملیات روانی سخت دشمن ایستاده‌ایم. ما نمی‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم تا محلول واکسن خارجی وارد کشور شود، دشمنی که تحریم دارو انجام می دهد چگونه واکسن سالم به ما می دهد.

سردار سلامی با بیان اینکه از تصمیم قاطع رهبری در تولید واکسن ایرانی کرونا قاطعانه حمایت می کنیم ابراز داشت: تولید واکسن کرونا در کشور در حال انجام است و افزایش تولید واکسن کرونا را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
انتهای پیام / طهماسبی
 

زمان انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴:۴۴

شناسه خبر: 97744

مطالب مرتبط :
حضور دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مرکز واکسیناسیون

حضور دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مرکز واکسیناسیون

پایگاه واکسیناسیون با هماهنگی وزارت بهداشت و به همکاری بسیج جامعه پزشکی و معاونت بهداشت و درمان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و ناحیه بسیج دانشجویی بوشهر دایر شد.

مرادی

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در گفت وگو با علم وفناوری:

وزیرنیرو متعهد شد مشکل قطعی برق را حل کند/تولید ۱۰تن فولاد در منطقه اتفاق نوینی است

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: یکی از رایزنی های مهم نمایندگان با وزیرنیرو برطرف شدن مشکل برق استان است.

تشریح وضعیت حاد کرونا دلتا و واکسیناسیون در اصفهان/ اگر تولید بیمار ادامه یابد شبیه هندوستان خواهیم شد

توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح شد:

تشریح وضعیت حاد کرونا دلتا و واکسیناسیون در اصفهان/ اگر تولید بیمار ادامه یابد شبیه هندوستان خواهیم شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طی جلسه‌ای با بیان وضعیت حاد موج پنجم کرونا در استان، گفت: اگر تولید بیمار به همین روش ادامه یابد شبیه هندوستان خواهیم شد.

فرمانده کل سپاه  در سفر به اصفهان از محصولات دانش بنیان دانشگاه آزاد اصفهان بازدید کرد

فرمانده کل سپاه در سفر به اصفهان از محصولات دانش بنیان دانشگاه آزاد اصفهان بازدید کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان در سفر به اصفهان و در حاشیه بازدید از پایگاه واکسیناسیون شرق اصفهان مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از محصولات دانش بنیان این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

ی

گونه جدید کرونا ویروس را بشناسیم

لامبدا خطرناک تر از دلتا

علائم مبتلا شدن به ویروس کرونا لامبدا شامل سرفه، تب بالا، بدن درد، از دست دادن حس بویایی، چشایی و بروز مشکلات تنفسی می‌شود

همه بضاعتمان را درگیر مسئله مبارزه با کرونا خواهیم کرد

فرمانده کل سپاه گفت:

همه بضاعتمان را درگیر مسئله مبارزه با کرونا خواهیم کرد

فرمانده کل سپاه در جلسه ستاد کرونا استان اصفهان، با بیان این ما نمی تواتیم سلامت جامعه را به دشمنانی بسپاریم که استفاده از سلاح های بیولوژیک جزیی از استراتژی مواجه با دشمنانشان است، گفت: ما به عنوان سپاه همه بضاعتمان را درگیر مسئله مبارزه با کرونا خواهیم کرد.

۲۵

یادداشت//

سفر، بی سلامت!

«مردیم از بس توی خونه موندیم!»، «بعد از دو سال این اولین باره اومدیم بیرون!»، «شمال خودمون رو قرنطینه می کنیم!»، «چرا هیئت ها رو نمی بندن؟!»، «جلوی عزاداری ها رو بگیرن!»، « اتوبوس و قطار که خطرناک ترن، چرا جلوی اونا رو نمی گیرن؟!»، «چرا انتخابات رو تعطیل نکردن؟!» و ...

رئیس جدید سازمان بسیج ادارات و کارمندان منصوب شد

با حکم سردار سلامی؛

رئیس جدید سازمان بسیج ادارات و کارمندان منصوب شد

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حکمی فضل اله کفیل را به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور منصوب کرد.

سردار سلامی

گزارش تصویری؛

بازدید سردار سلامی از غرفه های فناورانه استان تهران

سردار سلامی از غرفه های فناورانه استان تهران در پنجمین جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری بازدید کرد.

 دو محصول کپسول خنک کاری و پیتوتاستاتیک

بازید سردار سلامی و سردار سلیمانی از غرفه کپسول خنک کاری و پیتوتاستاتیک

نخبگان بسیجی سازمان علمی پژوهشی تهران بزرگ دو محصول کپسول خنک کاری و پیتوتاستاتیک را بومی سازی کرده و در جشنواره جهادگران علم و فناوری ارائه کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب