افزایش سرمایه گذاری صنعتی در آذربایجان غربی

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: طی ۵ ماهه نخست سال جاری ۷۹ واحد صنعتی در استان به بهره برداری رسیده است که بمناسبت هفته دولت ۹ واحد صنعتی بصورت نمادین در سراسر استان با حضور مقامات کشوری و استانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

غلامرضا بابایی گفت: طی 5 ماهه نخست سال جاری 79 واحد صنعتی در استان به بهره برداری رسیده است که بمناسبت هفته دولت 9 واحد صنعتی بصورت نمادین در سراسر استان با حضور مقامات کشوری و استانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی افزود: در 5 ماهه اول سال 79 واحد صنعتی با حجم سرمایه گذاری بیش از 23 هزار  و  267 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم برای یک هزار و 540 نفر به بهره برداری رسید است.
بابایی تأکید کرد: طی 5 ماهه نخست امسال در حوزه صنایع استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ صدور تعداد پروانه بهره برداری 17.9 درصد، از لحاظ حجم سرمایه گذاری 528.8 درصد و از لحاظ ایجاد اشتغال 40.5 درصد رشد داشته ایم که این موفقیت در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال می باشد.
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اضافه کرد: همچنین در مدت زمان یاد شده 777 فقره جواز تاسیس و توسعه با حجم سرمایه گذاری بیش از 64 هزار و 373 میلیارد ریال و پیش بینی ایجاد اشتغال مستقیم برای 10 هزار و 563 نفر در استان صادر شده است.
بابایی خاطر نشان کرد: در هفته دولت امسال 9 واحد صنعتی در سراسر استان با حجم سرمایه گذاری بیش از 12 هزار و 510 میلیارد ریال با حضور مقامات کشوری، استانی و محلی وارد چرخه تولید خواهند شد که زمینه اشتغال مستقیم را برای 288 نفر فراهم خواهند ساخت.

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 97772

مطالب مرتبط :
۱۲۳

افزایش سرمایه گذاری در حوزه معادن استان

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: طی ۵ ماهه نخست سال جاری ۲۴ فقره پروانه اکتشاف برای محدوده های جدید کشف شده در استان صادر گردیده است. همچنین ۶ محدوده اکتشافی در مرحله گواهی کشف و ۲۱ معدن جدید در این بازه زمانی وارد چرخه تولید شدند.

ی

امام جمعه ایلام در دیدار با صاحبان واحدهای فناور:

سرمایه گذاری برای اشتغال در اولویت متولیان امر قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام :اگر چنین رویدادهایی با حضور مسئولان و متولیان حمایت از نخبگان برگزار شود قطعاً نتیجه بهتری در پی خواهد داشت و منجر به رفع بسیاری از مشکلات جوانان در زمینه اشتغال خواهد شد.

۰

گزارش تصویری؛

دفتر واحد خواهران کانون بسیج مهندسین صنعت شیراز افتتاح شد

دفتر واحد خواهران کانون بسیج مهندسین صنعت شیراز با حضور جمعی از مسئولان به منظور کاهش فاصله دانشگاه و صنعت افتتاح شد.

توسعه تجارت فرامرزی

تدوین برنامه های اساسی برای توسعه تجارت فرامرزی

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: تجارت فرامرزی یکی از مهم ترین راهکارها در تسهیل و توسعه تجارت کشور به شمار می‌رود که باید در راستای توسعه این تجارت برنامه‌های مدونی پایه‌ریزی شود.

استارت آپ

در اقدامی؛

استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند

در همایشی با حضور مدیران گروه سرمایه گذاران نیک اندبش کارایا، مدیران کل دستگاه های دولتی، سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی، استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب