خبرنگار

داود خاندوزی

داود خاندوزی متولد گرگان

 

داود خاندوزی روزنامه نگار و فعال رسانه ای استان گلستان بیش از 11 سال سابقه فعالیت در عرصه رسانه و مطبوعات را در کارنامه خود دارد.

 

از جمله فعالیت های این خبرنگار می توانیم به فعالیت در خبرگزاری های علم و فناوری، ، فارس، تسنیم، شبستان و بسیج و هفته نامه  های عصربیداری و سرزمین جم اشاره کرد.

 

وی همچنین در کنار فعالیت های رسانه ای مستمر در سال های 96 تا 98 به عنوان مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گرگان از سوی سپاه ناحیه گرگان منصوب شد.

 

از دیگر فعالیت های اجتماعی این خبرنگار استان گلستان می توانیم به فعالیت در هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه استان گلستان و انتخاب وی به عنوان چهره شاخص بسیج در شهرستان گرگان در سال 91 اشاره کرد.

 

همچنین وی موفق شده در جشنواره های مختلف رسانه ای از جمله جشنواره رسانه ای ابوذر در سطح ملی و استانی، جشنواره رهاورد سرزمین نور، جشنواره خبری هفته پژوهش استان گلستان حائز رتبه های برتر شود.

 

مشاوره در حوزه رسانه ای به سازمان ها و نهادهای دولتی، برگزاری دوره های آموزشی خبرنگاری از دیگر سوابق این خبرنگار استان گلستان محسوب می شود.

 

در طول این سال ها خاندوزی از سوی نهادهای مختلف از جمله وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو سال 99 و 98  به واسطه فعالیت رسانه ای در عرصه سیل و کرونا مورد تجلیل قرار گرفته است.

 

زمان انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶:۳۶

شناسه خبر: 97909

مطالب مرتبط :
۱

خبرنگار

طاهره رضاپورکویشاهی

طاهره رضاپور کویشاهی، متولد استان گیلان، دارای مدرک لیسانس گیاهپزشکی، ارشد زراعت، دکتری تخصصی اکولوژی گیاهان زراعی

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب