محمد صادقی

محمد صادقی، خبرنگار و فعال رسانه در استان فارس می‌باشد که با سابقه بیش از ۷ سال حضور در رسانه و تبلیغات، هم‌اکنون مدیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس است.

محمد صادقی، با مدرک کارشناسی مهندسی برق مخابرات از دانشگاه دولتی صنعتی شیراز هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت می باشد.

وی با سابقه کاری 7 ساله در رسانه هایی نظیر خبرگزاری فارس، روزنامه بین المللی نیم نگاه، پایگاه های خبری تحلیلی شیرازه و حافظ خبر و سایت خبری ایران ریپورتس، در سال ۹۷ به خبرگزاری علم و فناوری پیوست و در استان فارس به فعالیت مشغول است.

صادقی توانسته طی سالها حضور در رسانه های مختلف، جایگاه بسیارخوبی در اهالی رسانه فارس داشته و موفق به کسب رتبه اول خبرگزاری علم و فناوری طی دو سال گذشته (98 و 99) شده است.

این فعال رسانه‌ای سابقه حضور در روابط عمومی اقشار مختلف بسیج از جمله هنرمندان، مهندسین، رسانه و علمی و همچنین روابط عمومی اداره کل راهداری فارس، دفتر امور روستایی استانداری فارس، شورای شهر شیراز و سازمان فرهنگی شهرداری شیراز را در کارنامه خود دارد.

از جمله سوابق محمد صادقی می‌توان به رئیس انجمن روزنامه نگاران مسلمان آباده و عضو شورای مرکزی این انجمن در استان فارس، عضو شورای مرکزی تشکل‌های ولایتمدار انقلابی استان فارس، عضو شورای جامعه اسلامی مهندسین استان فارس و دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز اشاره کرد.

وی به قلمی روان و سلیس در نوشتن یادداشت و گزارش های جنجالی معروف است.

مهمترین شاخصه‌ها و مهارت‌های وی عبارت است از: خبرنگاری، گزارش نویسی، یادداشت نویسی، مصاحبه، عکاسی، فتوشاپ، روابط عمومی و ارتباط با رسانه‌ها، تولید محتوا، مدیریت فضای مجازی و ICDL

 

جهت ارتباط با محمد صادقی، مدیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس:

ایمیل: sadeghimohamad۷۴@gmail.com

تلفن تماس و فضای مجازی:

09172506728

۰۹۳۶۶۳۲۸۵۵۷

زمان انتشار: سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶:۲۸

شناسه خبر: 97935

مطالب مرتبط :
۰۰۰

گزارش علم و فناوری از سفر هیئت دولت به استان پهناور فارس؛

چشم توسعه فارس به رئیس جمهور و هیئت دولت

در هفتمین سفر استانی، رئیس جمهور و جمعی از هیئت دولت راهی فارس شده تا ضمن بازدیدها، دیدارها و جلسات، دستورات و مصوباتی راه گشا برای استان فارس داشته باشند، سفری که می تواند چرخ های استان را در ابعاد گوناگون اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی به گردش در بیاورد.

عکس

طاهره جوکار

طاهره جوکار، علاقمند به خبرهای علمی و پژوهشی است. هم اکنون خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان مرکزی است.

لیدا طهماسبی

رزومه خبری؛

خبرنگار علم وفناوری

لیدا طهماسبی کوهپایه

محمد صادقی

گل به خودی روبیکا

اپلیکیشن روبیکا با بی اخلاقی هرچه تمام تر، برای بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه ساخته و برای برخی از آنها تیک احراز هویت نیز صادر کرده است!

 جولان کرونا ویروس خراسان جنوبی / برپایی بیمارستان ۷۰ تختخوابی  صحرایی در نهبندان برای مقابله با کرونا

طغیان کرونا در فارس؛

فوتی‌های کرونا، امروز بیشتر از دیروز

پیک پنجم کرونا را در حالی پشت سر می گذاریم که تعداد فوتی ها هر روز در حال افزایش می باشد.

nn

به مناسبت هفته خبرنگار؛

سرکشی مسئولان سپاه فجر و بسیج رسانه از خبرگزاری علم و فناوری فارس

به مناسبت ۱۷ مرداد سالروز شهادت، شهید صارمی که روز و هفته خبرنگار نامگذاری شده است، امیر جاهدی، جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس در ستاد تخصصی اقشار بسیج و هادی رضایی، مسئول بسیج رسانه فارس در محل خبرگزاری علم و فناوری استان فارس حاضر شده و ضمن دیدار با مدیر خبرگزاری و خبرنگاران، از آنها تقدیر کردند.

۰

رئیس سازمان بسیج علمی در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد:

ظرفیت سازی، هم افزایی و امید آفرینی با جشنواره جهادگران علم و فناوری

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس از برگزاری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان فارس طی دهه فجر خبر داد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب