بیش از ۸۵درصد كارمندان استان عضو بسیج هستند

جانشین سازمان بسیج ادارات و كارمندان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: ۸۵درصد كارمندان دستگاه های دولتی در كشور عضو رده های مختلف بسیج كارمندی هستند و تعداد اعضای بسیج كارمندان بیش از این است زیرا بخشی از این افراد در پایگاه های بسیج مساجد محله عضو هستند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ، جانشین سازمان بسیج ادارات و كارمندان خراسان شمالی گفت: ۸۵درصد كارمندان دستگاه های دولتی در كشور عضو رده های مختلف بسیج كارمندی هستند و تعداد اعضای بسیج كارمندان بیش از این است زیرا بخشی از این افراد در پایگاه های بسیج مساجد محله عضو هستند.

 

ابراهیم صداقای نیا افزود: اعضای بسیج كارمندان در ۱۵۰ پایگاه بسیج كارمندان سازماندهی شده اند.


وی خاطرنشان كرد: كمك به كارآمدسازی دولت اسلامی و كمك به تربیت كارمند هم تراز انقلاب اسلامی از اهداف بسیج كارمندان به شمار می رود.


صداقتی نیا گفت: به فرموده مقام معظم رهبری متعالی ترین هدف انقلاب اسلامی، تحقق تمدن نوین اسلامی است و امام راحل نیز فرمودند بسیجیان جهان اسلام باید به فكر ایجاد حكومت جهانی اسلام باشند و این شدنی است.


جانشین سازمان بسیج ادارات و كارمندان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) افزود: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید جامعه اسلامی نمونه و الگو را بسازیم و برای تحقق آن باید دولت اسلامی مطلوب شكل گیرد.
وی تاكید كرد: برای ایجاد دولت اسلامی مطلوب همه باید دست به كار شوند و این تنها بر عهده قوه مجریه نیست.


وی افزود: بسیج در مجموعه اداری تلاش می كند تا ادارات در حد تراز انقلاب اسلامی ارتقا یابند و نیز تلاش می كند تا كارمندان از حیث فرهنگی، اجتماعی، اداری و سیاسی در تراز انقلاب اسلامی باشند.


ابراهیم صداقتی نیا  تصریح كرد: نمی توان با سلسله مراتب اداری به اهداف در نظر گرفته شده برای بسیج دست یافت.
وی بر تشكیل شورای اندیشه و همفكری بسیج كارمندان تاكید كرد و هدف اصلی این شورا كمك به تحقق ادارات اسلامی است.


صداقتی نیا  افزود: پایگاه های بسیج كارمندان باید در همه شهرستان ها و ادارات فعال باشند. وبرگزاری نماز جماعت، رعایت حجاب و عفاف، روحیه خدمت جهادی و تكریم ارباب رجوع را از مولفه های تحقق اداره اسلامی دانست و گفت: زیبنده اداره اسلامی نیست كه خدای نكرده حتی در یك اداره ما حرف ارتشا وجود داشته باشد.


جانشین سازمان بسیج ادارات و كارمندان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) تاكید كرد: با وجود بسیج كارمندان باید تلاش شود كه ارائه خدمات به مردم تسهیل شود.


وی گفت: اینكه اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی به چه شكل باید انجام شود، باید در كارگروه اقتصاد مقاومتی قشر بسیج كارمندان مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: نقش كارمندان، مدیران و ادارات در تحقق اقتصاد مقاومتی باید مد نظر قرار گیرد.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶:۵۸

شناسه خبر: 98034

مطالب مرتبط :
سریعا استفاده از آیورمکتین برای جلوگیری یا درمان کووید۱۹متوقف شود

بیانیه انجمن‌های پزشکی و داروسازان امریکا صادر شد؛

استفاده از آیورمکتین برای جلوگیری یا درمان کووید۱۹متوقف شود

انجمن پزشکی آمریکا، انجمن داروسازان آمریکایی و انجمن داروسازان بهداشت و درمان امریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: تجویز، توزیع و استفاده از آیورمکتین (Ivermectin) برای جلوگیری یا درمان کووید۱۹ در خارج از آزمایشات بالینی باید بلافاصله متوقف شود.

راهیابی قرآن پژوه بسیجی گلپایگانی به مرحله استانی مسابقات سراسری تفسیر قرآن کریم

در مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآنی؛

راهیابی قرآن پژوه بسیجی گلپایگانی به مرحله استانی مسابقات سراسری تفسیر قرآن کریم

برادر بسیجی حسین ناطقی از گلپایگان با احراز رتبه برگزیده شهرستان به مرحله استانی مسابقات سراسری تفسیر قرآن کریم راه یافت.

جراحی آب مروارید به اندازه یک پرواز یک ساعته کربن تولید می‌کند

محققان نیوزیلندی گزارش کرد:

جراحی آب مروارید به اندازه یک پرواز یک ساعته کربن تولید می‌کند

محققان مراقبت‌های بهداشتی در نیوزیلند، انتشار گازهای گلخانه‌ای ناشی از عمل جراحی آب مروارید را محاسبه و گزارش کردند: میزان انتشار به ازای هر مورد عمل جراحی آب مروارید به طور متوسط معادل ۱۵۲ کیلوگرم دی اکسید کربن (CO۲E) معادل یک پرواز یک ساعته است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب