مدیرعامل شرکت‌ داتام ایده توسعه فناوری، مستقر در کارخانه نوآوری آزادی مطرح کرد:

سیس نی‌نی، مرجعی کامل برای رفع نیازهای والدین و کودکان

مدیرعامل شرکت داتام ایده توسعه فناوری و وبسایت و اپلیکیشن سیس نی‌نی با بیان اینکه این اپلکیشن از بخش های مختلفی تشکیل شده است، گفت: سیس نی‌نی به عنوان جامع ترین وب سایت و اپلیکیشن والدین و کودکان است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ حمید جشنی مدیرعامل شرکت داتام ایده توسعه فناوری و وبسایت و اپلیکیشن سیس نی‌نی می‌گوید: سیس نی‌نی به عنوان جامع ترین وب سایت و اپلیکیشن والدین و کودکان فعالیت می‌کند. ما از قبل زایمان تا نوجوانی در کنار والدین و فرزاندانشان هستیم و سعی داریم مرجع کاملی برای رفع نیازهای مخاطبان خود باشیم.

مجموعه سیس نی نی به آدرس https://sisnini.com در پائیز 1398 فعالیت خود را در کارخانه نوآوری آزادی آغاز کرده و تنها پلتفرمی در کشور می باشد که در حوزه کودک و والدین سعی نموده تا حد امکان تمامی نیازهای آنها را در یک جا گردآوری و برطرف کند.

 با هدف معرفی بهتر و بیشتر این وبسایت و اپلیکیشن با حمید جشنی مدیرعامل آن گفتگویی صورت گرفته که در ادامه به آن پرداخته می‌شود.

 ۱. شرکت شما از چه سالی فعالیت خود را آغاز نموده و هدف از راه اندازی آن چیست؟

شرکت داتام ایده توسعه فناوری به عنوان مالک مجموعه سیس نی‌نی در پائیز 1398 فعالیت خود را در کارخانه نوآوری آزادی آغاز نمود. هدف ما ورود به حوزه تکولوژی، فناوری و بازار استارتاپ ها بود. خوشبختانه استارتاپ ها در دهه گذشته رشد قابل توجهی در کشور داشته اند و فضای مناسبی برای کار کردن در این زمینه ایجاد شده است.

۲. هم اکنون چند نفر در این شرکت مشغول به فعالیت هستند؟

هم اکنون 7 نفر در وبسایت و اپلیکیشن سیس نی‌نی مشغول به فعالیت هستند؛ البته در صورت جذب سرمایه گذاری مناسب زمینه اشتغال 30 نفر در شرکت فراهم خواهد شد.
سیس نی‌نی هم اکنون با بیش از پانزده روانشناس و پزشک و ماما و کارشناس و متخصص هم همکاری می کند.

۳. فعالیت های شرکت شما به ویژه در زمینه سایت سیس نینی در چه زمینه هایی است؟

وب سایت و اپلیکیشن سیس نینی به عنوان جامع ترین وب سایت و اپلیکیشن والدین و کودکان فعالیت می‌کند. ما از قبل زایمان تا نوجوانی در کنار والدین و فرزاندانشان خواهیم بود و سعی داریم مرجع کاملی برای رفع نیازهای مخاطبان خود باشیم.
وبسایت و اپلیکیشن  سیس نی نی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که به طور مختصر به آنها اشاره می کنم.
- ویدئوهای آموزشی که تماماً تولید محتوای این مجموعه می‌باشد و صحبت های پزشکان و روانشناسان و کارشناسان متخصص  شامل موضوعاتی از قبیل روانشناسی کودک و والدین، مُد و پوشاک، پوست، مو و زیبایی، زبان‌های خارجی، نقاشی و هنر، ورزشی و ... می‌باشد.
- دانستنی ها که شامل صدها مقاله تولید شده این مجموعه می‌باشد که تمامی اطلاعاتی که والدین نیاز دارند بدانند گردآوری شده است و شامل بخش‌های متنوعی همچون تمامی هفته های بارداری، روانشناسی کودک، بارداری و زایمان، نوزاد و سیسمونی، کودکان توان خواه و ... می‌باشد.
- آگهی ها: در این بخش والدین می‌توانند آگهی ها و تبلیغات تمامی کالاها و خدماتی که برای خود و کودک نیاز دارند مشاهده کنند و دارای انتخاب لیست مقایسه بین کالاهای یک دسته بندی و فیلترهای متنوع جهت بهتر شدن فرآیند تصمیم گیری‌شان می‌باشد و پس از انتخاب با برداشتن شماره تماسی که در هر آگهی وجود دارد می‌توانند مستقیما به تولیدکننده یا فروشگاه آن محصول و خدمات تماس بگیرند. این بخش هم دارای آگهی های قسمت های مختلفی مثل اتاق خواب کودک، اسباب بازی و سرگرمی، ایمنی و مراقبت، بهداشت شخصی و حمام، پوشاک، حمل و گردش و سفر، غذاخوری و تغذیه، لوازم مادر و ... می‌باشد.
- بازی و سرگرمی: در این بخش در وبسایت برای بزرگسالان و در اپلیکیشن برای کودکان آیتم های بازی و سرگرمی (مخصوصاً از لحاظ آموزشی برای کودکان در اپلیکیشن) تدارک دیده شده است که در اپلیکیشن در اتاق سرگرمی کودک موارد متنوعی همچون لالایی ها و قصه ها و آموزش اعداد و حروف فارسی و انگلیسی و همچنین صدا و اسامی حیوانات و کارتون و ... وجود دارد.
- ارسال نقاشی و تحلیل آن: در این قسمت والدین می‌توانند نقاشی کودکان را از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن ارسال نمایند تا روانشناسان به صورت کاملا رایگان برایشان تجزیه و تحلیل نمایند و نقاشی به اسم کودک منتشر می‌شود. نقاشی بچه ها از لحاظ روانشناسی حرف های زیادی برای گفتن دارد که متاسفانه در کشور ما به این قضیه خیلی بها داده نشده است وسیس نی‌نی یک بخش خود را به این موضوع اختصاص داده است.
- میزبانی از کسب و کارها و پلتفرم های این حوزه بخش دیگری از خدمات ماست که سیس نی نی را به اولین سوپر اپلیکیشن حوزه والدین و کودک تبدیل کرده است.

۴. برای آینده سایت و اپلیکیشن سیس نی نی چه برنامه هایی در نظر دارید؟

در نظر داریم نیازهای مختلفی که والدین و فرزندانشان به ما معرفی می کنند را به سایت و اپلیکیشن اضافه کنیم تا بتوانیم هرچه بیشتر و بهتر به آنها کمک کرده و در وقت و هزینه های آنها صرفه جویی کنیم.
هم چنین با شرکت های بیمه جهت ارائه خدمات به کاربران و مادران در زمان زایمان و پس از آن در حال رایزنی هستیم. همچنین رایزنی هایی هم با ستاد فرمان امام جهت کم کردن هزینه های خرید کالا و دریافت خدمات رفاهی برای والدین و کودکان انجام شده است.

۵. پارک فناوری پردیس در کسب این موفقیت چه کمک هایی به شما کرده است؟

عضویت ما در پارک فناوری پردیس با حضور در کارخانه نوآوری آزادی همراه بود که مطمئناً در دیده شدن، شناخته شدن و پیشرفت ما تاثیر فراوانی داشت. اگر سیس نی نی بدون تبلیغات به این تعداد بالای کاربر دست یافته است، سهم بزرگی از آن به خاطر پارک فناوری پردیس و به ویژه کارخانه نوآوری آزادی است.
خوشبختانه در کارخانه نوآوری آزادی فضای بسیار مناسبی برای ما مهیا شد تا بتوانیم با دیگر تیم ها و متخصصان در زمینه های مختلف کاری مراوده داشته باشیم که در نهایت به پیشرفت کسب و کارمان منجر شد.
همچنین کلاس های آموزشی خوبی برای آگاهی بخشی و کمک به رشد ایده های ما برگزار شد و میزهای خدمات مناسبی برای توسعه کارمان تشکیل شد. همه این عوامل باعث شد سیس نی نی خیلی زود پختگی و تجربه لازم را برای حضور در بازار استارتاپی کشور کسب کند.

۶. مهمترین چالش های کاری شما در این زمینه چیست و راهکار رفع آن چیست؟

مثل بسیاری از کسب و کارهای دیگر مهمترین چالش ما در سال گذشته و امسال کرونا است. این پاندمی بسیاری از رویدادها و نمایشگاه هایی که ما امکان دیده شدن در ان ها را داشتیم لغو کرد که ضربه بزرگی به کسب و کار نوپای ما وارد کرد و متاسفانه این مشکل کماکان گریبان گیر ماست.
مورد دیگر اینکه تمام هزینه های کار سیس نی نی با پرداخت های شخصی صورت گرفته است و ما تاکنون سرمایه گذاری برای کسب و کار خود جذب نکرده ایم و از کمک هیچ شتابدهنده ای هم استفاده نکرده ایم. همین محدودیت منابع مالی ما را در تبلیغات و نیروهای انسانی با چالش مواجه کرده است.

۷. سیس نی نی در مدت شکل گیری موفق به کسب چه دستاوردهایی شده است؟

سیس نی نی در سال اول شکل گیری موفق به کسب 3 افتخار بزرگ شده است. ما در چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان دانشگاه تهران در سال 99 جزء 8 کسب و کار تازه تاسیس موفق انتخاب شدیم. همچنین در رونمایی از 10 دستاورد برتر کارخانه های نوآوری آزادی و های وی حاضر بودیم و در حوزه شناختی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری جزء 6کسب و کار موفق معرفی شدیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 98043

مطالب مرتبط :
زوال عقل در والدین، پدربزرگ و مادربزرگ‌های افراد با اختلال نقص توجه بسیار بالاتر است

محققان سوئدی طبق مطالعه‌ای بزرگ گزارش کردند:

زوال عقل در والدین، پدربزرگ و مادربزرگ‌های افراد با اختلال نقص توجه بسیار بالاتر است

یک مطالعه بزرگ در موسسه کارولینسکا در سوئد نشان داده است که والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌های افراد مبتلا به بیش فعالی بیش از کسانی که دارای فرزندان و نوه‌های بدون این اختلال هستند در معرض خطر زوال عقل قرار دارند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب