رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد

​آغاز ثبت نام واکسن کرونای دانشجویان و طلاب استان

دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان زیرمجموعه وزارت بهداشت، وزارت علوم، دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها و طلاب حوزه‌های‌ علمیه سراسر کشور آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی، دکترمحمد دهقانی فیروزآبادی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه ثبت نام واکسن کرونا از دانشجویان و طلاب سراسر کشور در سامانه salamat.gov.ir شروع شده است، اظهارداشت: کلیه مشمولین این گروه ها می توانند با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام واکسیناسیون کرونا اقدام نمایند.

وی افزود: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا که شرط ورود و حضور دانشجویان به محیط های دانشگاهی و خوابگاه ها مسلتزم انجام دو نوبت واکسیناسیون کرونا است، از دانشجویان درخواست می شود، هر چه سریعتر با ورود به این سامانه و انتخاب زمان و مکان انجام واکسن، بلافاصله در زمان مشخص شده، نسبت به تزریق واکسیناسیون اقدام کنند،تا شاهد بازگشایی دانشگاه ها باشیم.

دهقانی فیروزآبادی تصریح کرد: دانشجویان زیرمجموعه وزارت بهداشت، وزارت علوم، دانشگاه آزاد، سایر دانشگاه ها و طلاب حوزه‌های‌ علمیه سراسر کشور می توانند از طریق مراجعه به سامانه، نوبت تزریق واکسن را دریافت نمایند.

انتهای پیام/ 

 

 

 

 

 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵:۲۳

شناسه خبر: 98296

مطالب مرتبط :
قف

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبرداد

کاهش ۵۰ درصدی فوتی‌های کرونایی در هرمزگان/ ۸ فوتی جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۸نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دوهزار و ۲۷۲ نفر رسید.

عکس

بسیج و سپاه، دوشادوش حوزه سلامت

سپاه در حوزه سلامت مردم تمام قد در میدان نبرد نقش آفرینی می کند.

​غذاهای پرچرب و قندی برای افراد روزه دار توصیه نمی شود

کارشناس مسئول تغذیه بالینی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجندعنوان کرد:

​غذاهای پرچرب و قندی برای افراد روزه دار توصیه نمی شود

​راغبی گفت: به دلیل بیماری کرونا باید سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم بنابراین غذاهای پرچرب و قندی خودداری توصیه نمی شود لذا افراد باید انواع سبزی جات، گوشت سفید مانند مرغ بیشتر استفاده کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب