مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) مطرح کرد

تشکیل قرارگاه جهاد علمی درمراکزعلمی پژوهشی متناسب با مزیت های استان

فرخنده مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) با اشاره به اینکه مراکز علمی پژوهشی استان می توانند در مجموعه ای به نام قرارگاه جهاد علمی فعالیت های علمی و پژوهشی متناسب با مزیت های استان انجام دهند، گفت: این قرارگاه زمینه هم افزایی بیش از پیش دستگاه هایی اجرایی را فراهم می آورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی، "علی فرخنده" مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی که در نشست تخصصی که با مسوول جهاددانشگاهی استان برگزارشد، اظهارداشت: بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خواستار هم‌افزایی بیشتر بانهادها و مجموعه‌های علمی برای رشد و توسعه است.

 وی گفت: در سازمان علمی پژوهشی سپاه این آمادگی را داریم که متناسب با توانمندی ها و ظرفیت های بسیج و جهاددانشگاهی همکاری‌ متقابل داشته باشیم.

ورود به عرصه علمی کشور باید با نگاه جهادی باشد

وی با اشاره به اینکه می توان در عرصه علم و پژوهش باید با نگاه جهادی و انقلابی ورودپیدا کرد، افزود:علمی که تعریف می شود باید تربیت محور، پژوهش محور و حرفه محور باشد.

مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) با تأکید بر اینکه مراکز علمی پژوهشی استان می توانند در مجموعه ای به نام  قرارگاه جهاد علمی فعالیت های علمی و پژوهشی متناسب با مزیت های استان انجام دهند، یادآور شد: این قرارگاه زمینه هم افزایی بیش از پیش دستگاه هایی اجرایی را فراهم می آورد.

وی در پایان بر آمادگي بسیج علمی پژوهشی براي گسترش فعاليت هاي مشترک و همکاري دوجانبه اين دو نهاد انقلابي در استان تاکيد کرد.

انتهای پیام / 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷:۰۲

شناسه خبر: 98304

مطالب مرتبط :
نشست شورای جهاد علمی استان برگزار شد

نشست شورای جهاد علمی استان برگزار شد

نشست شورای جهاد علمی استان، با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) و محمد اسلامی نژاد، مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج و محسن مشتاقی، مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی برگزار شد.

ی

وحدت رویه حوزه علم و فناوری از ضروریات جامعه اسلامی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور اظهار کرد: هم افزایی، همگرایی و وحدت رویه در حوزه علم و فناوری را از ضروریات جامعه اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد

۱۲۳

ده ایده به مرکز منش "نوآوری و شتابدهی" آذربایجان‌غربی ارسال شده است

با راه اندازی مرکز منش "نوآوری و شتابدهی" در آذربایجان‌غربی تاکنون ده ایده به این مرکز ارسال شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب