رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی مطرح کرد

​استفاده ازظرفیت های بسیج علمی برای هم افزایی بیشتر با جهاد دانشگاهی

​صادقی رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی یکی از نیازهای امروز جامعه را توسعه علمی و پژوهشی دانست و گفت: هم‌افزایی موثر، توانمندی و شایستگی‌های سازمان بسیج علمی و جهاددانشگاهی تاثیر بسزایی در توسعه فعالیت‌های هر دو نهاد خواهد گذاشت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی، جلال الدین صادقی، رئیس جهاددانشگاهی استان در نشست تخصصی که با حضور"علی فرخنده"، مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی که در جهاددانشگاهی برگزار شد، اظهارداشت: بسیج با استفاده از جایگاه و ظرفیت عظیمی که در اختیار دارد.

وی با اشاره به پتانسیل های جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي فرهنگي، آموزشی، پژوهشي و اشتغال، افزود: با وجود ظرفيت‌هايي که در جهاد دانشگاهي استان وجود دارد مي‌تواند با کمک بسيج علمی - پژوهشی، به توسعه استان و خدمت‌رساني به جامعه گام بردارد.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با یادآوری اینکه این نهاد از روز اول با مأموریت فرهنگی به منظور توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی تشکیل شده، گفت: همواره تلاش شده است تا بر اساس اهداف نظام و منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

وی یکی از نیازهای امروز جامعه را توسعه مباحث علمی و پژوهشی برشمرد و گفت: هم‌افزایی موثر توانمندی و شایستگی‌های سازمان بسیج و جهاددانشگاهی تاثیر بسزایی در توسعه فعالیت‌های هر دو نهاد خواهد گذاشت.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲:۳۲

شناسه خبر: 98305

مطالب مرتبط :
 انعقاد تفاهم نامه وقرار داد با کلیه مراکز دانشگاهی، علمی و صنعتی استان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)خبر داد

انعقاد تفاهم نامه وقرار داد با کلیه مراکز دانشگاهی، علمی و صنعتی استان

عظیمی فرمسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی، گفت:به همت بسیج علمی،پژوهشی و براساس منویات رهبر معظم انقلاب در جهت حمایت از نخبگان، مخترعین و پژوهشگران تفاهم نامه ها و قراردادهایی با مراکز علمی، دانشگاهی ،تجاری و صنعتی استان منعقدشده است.

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

انعقاد تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی خراسان جنوبی با دانشگاه فرهنگیان استان

سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد با هدف همکاری هر دو نهاد و تعامل در حوزه علمی و علوم انسانی تفاهم نامه ای نیز منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب