امورات مرزبانی باید به صورت علمی پیگیری شود

سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در راستای هم افزایی علمی نیروهای نظامی و انتظامی، جلسه ای با حضور مسئولین نظامی و انتظامی در دفتر فرماندهی ستاد مرزبانی برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در راستای هم افزایی علمی نیروهای نظامی و انتظامی، جلسه ای با حضور مسئولین نظامی و انتظامی در دفتر فرماندهی ستاد مرزبانی برگزار کرد.

در این جلسه ملک زاده،مسئول علمی مرزبانی استان بوشهر ضمن خیر مقدم گفت: در برنامه سال 1400 تمام سعی ما بر این بود که امورات مرزبانی به صورت علمی پیگیری شود و کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.

در ادامه سرهنگ یدالله شرفی، فرمانده مرزبانی استان بوشهر درباره اهمیت فعالیت های علمی گفت: سردار شهید سلیمانی فردی بود که با تکیه بر تجربیات عملی دوران جنگ توانست به خوبی از مرزهای کشورمان ایران حراست کند و در این کار از توان علمی دانشمندان نیز بسیار استفاده می کرد و به مباحث علمی توجه ویژه داشت.

وی افزود: یکی از وظایف نخبگان جامعه توجه به موضوع فعالیت هایی است که باید در زمینه امنیتی انجام شود .

در ادامه این جلسه سرهنگ غلام هنرمند، مسئول سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است که می‌توان به کمک نخبگان کارهای بسیار ارزشمندی انجام داد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های دریایی استان بوشهر ما نباید هیچ بیکاری داشته باشیم ولی متاسفانه دیده می شود نرخ بیکاری در استان ما با استان های کویری یکسان است و این مسئله نباید در استان ما اتفاق بیفتد.

هنرمند درباره فعالیت های موسسه هدایت و حمایت معاونت علمی سپاه امام صادق(ع) تصریح کرد: این موسسه آماده احصا مشکلات مربوط به اقتصاد کرانه و دریا و ارائه راهکارهای علمی به مراکز و ادارات دولتی جهت رفع نیاز جوانان است و تاکنون کارهایی در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱:۱۴

شناسه خبر: 98317

مطالب مرتبط :
کارگروه عمران

مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان معرفی شد

امیر گوهری طی حکمی از طرف سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) به عنوان مسئول کارگروه عمران خانه نخبگان شهید نادر مهدوی منصوب شد.

مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان استان بوشهر معرفی شد

مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان استان بوشهر معرفی شد

محسن مشتاقی با توجه فعالیت های ویژه خود در زمینه صنعت از طرف مسئول سازمان بسیج علمی استان به عنوان مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید نادر مهدوی منصوب شد.

۰

روایت مرزبانی که مخترع شد!

گاهی یک مشکل می تواند جرقه یک ایده یا ابتکار نو را زده و آدمی دست به ساخت وسایلی نو و کارآمد بزند!

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب