مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)

​استفاده ازظرفیت نخبگان برای حل مشکلات / بسیج علمی پیگیر خلاءچرخه تحصیل وحرفه آموزی است

​فرخنده مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)گفت: کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوری با حضور جمعی از نخبگان خراسان جنوبی با هدف استفاده از نظرات کاربردی آنها برای حل عارضه یابی مشکلات استان و برنامه های بسیج علمی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی،"علی فرخنده" مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) در حاشیه نشست کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوری که با حضور جمعی از نخبگان استان در گفتگو باخبرنگاراین خبرگزاری اظهارداشت: این کارگروه تخصصی با هدف استفاده از نظرات کاربردی نخبگان استان برای حل عارضه یابی خراسان جنوبی است که بتوان تصمیم سازی برای اجرای بهتر برنامه های بسیج علمی داشته باشیم.

وی ادامه داد: ازدیگر اهداف این نشست استفاده از توان و ظرفیت نخبگان دانشگاه هاو صنعت واولویت بندی عارضه های استان در عرصه های مختلف می باشد.

فرخنده پیگیری خلاءچرخه تحصیل وحرفه آموزی در بین دانش آموزان و دانشجویان را از دیگر اهداف این نشست دانست و بیان داشت: باید دانش آموزان ودانشجویان براساس علوم حرفه محور کار کنند و تنها به دنبال کار اداری نباشند.

وی با بیان اینکه در این نشست تصمیم گیری براین شد که نیازمند مرکز استعداد یابی در خراسان جنوبی هستیم، افزود: این مرکز باید بتواند در سه محورمهم، ویژگی های شخصی فرد، استعداد یابی و حرفه آموزی برای کسب و کاربوده که هدف آن مشاوره و رشد دهند برای متقاضیان باشد.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸:۴۶

شناسه خبر: 98322

مطالب مرتبط :
​هم افزایی شرکت های دانش بنیان موجب تولید محصول می شود

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)

​هم افزایی شرکت های دانش بنیان موجب تولید محصول می شود

فرخنده مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) گفت: هم افزایی و آشنایی بیشتر شرکت های دانش بنیان بایکدیگرموجب اختراع و یا تولید محصول بیشترخواهد شد.

۱

استفاده از ظرفیت نخبگان در خانه نخبگان بسیج گیلان

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه قدس گیلان در این دیدار تأکید گردید استفاده از ظرفیت نخبگان برای هم افزایی ظرفیتها در خانه نخبگان بسیج گیلان برای رشد و شکوفایی در نظر گرفته شود.

نیازمند اتصال چرخه تولید علم به ثروت در کشور هستیم / حضور میدانی بسیج علمی برای رفع مشکلات و موانع  در کلیه شهرستانها

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری

نیازمند اتصال چرخه تولید علم به ثروت در کشور هستیم / حضور میدانی بسیج علمی برای رفع مشکلات و موانع در کلیه شهرستانها

فرخنده مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)با بیان اینکه اتصال چرخه تولید علم به ثروت یکی از نیاز های ضروری استان و کشور است، گفت: علم بدون معنویت، علم آمریکایی و غربی است لذا نیازمند علوم تربیت محور،پژوهش محور و حرفه محوردر کشور هستیم.

فعالیت ۲۶ پایگاه علمی خواهر و برادر در سطح بسیج خراسان جنوبی

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خبر داد

فعالیت ۲۶ پایگاه علمی خواهر و برادر در سطح بسیج خراسان جنوبی

عظیمی فر مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)گفت: ۲۶ پایگاه علمی خواهر و برادردر ۱۱ شهرستان خراسان جنوبی فعالیت می کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب