برگزاری کاملاً حضوری کلاس ها در کهگیلویه و بویراحمد از آبان

کلاس های درس هر سه مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد از آبان ماه امسال به طور کاملاً حضوری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع پور در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: چنین اقدامی با توجه به انجام واکسیناسیون معلمان و خانواده دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان انجام خواهد شد. 

وی افزود: بازگشایی مدارس کهگیلویه و بویراحمد از مهرماه امسال به نسبت جمعیت دانش آموزی بر اساس الگوهای حضوری، ترکیبی و غیرحضوری است. 

زارع پور بیان کرد: حدود  ۶۸ درصد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد زیر ۱۵ سال هستند که بیشتر در مناطق روستایی و عشایری این استان سکونت دارند. 

وی عنوان کرد: با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی امکان حضوری بودن کلاس‌ های درس در این مناطق کهگیلویه و بویراحمد از مهرماه امسال وجود دارد. 

زارع پور ابراز داشت: در کنار کلاس ‌های درس حضوری در کهگیلویه و بویراحمد از فضای مجازی، شبکه شاد،  آموزش تلویزیونی، ارائه درسنامه و بسته‌ های آموزشی نیز در این استان استفاده می‌ شود. 

وی گفت: برنامه ریزی های لازم برای تأمین سلامت دانش آموزان، تعمیر و تجهیز مدارس، توجیه و تبلیغ، سرویس‌ های رفت و آمد و توزیع کتاب ‌های درسی در کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است. 

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 98338

مطالب مرتبط :
لوزا

محققان انستیتوی فناوری ماساچوست و منچستر؛

داربستی با قابلیت تکرارپذیری رشد ارگانوئیدهای لوزالمعده و سایر بافت‌ها اختراع شد

مهندسان انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT)با همکاری دانشمندان موسسه تحقیقات سرطان منچستر، روش جدیدی را برای رشد "ارگانوئیدهای" پانکراس - چند کپی لوزالمعده - از سلول‌های سالم یا سرطانی پانکراس ایجاد کرده‌اند.

آنتی بیوتیک

برای نخستین بار در کشور

کارخانه تولید آنتی بیوتیک های دامی در گچساران ساخته می شود

برای نخستین بار در کشور کارخانه تولید آنتی بیوتیک های دامی، گیاه پایه و آفت کُش های گیاهی در شهرک صنعتی چهاربیشه گچساران ساخته می شود.

دکتر احمد عریان

انعقاد قرارداد ۳۰ طرح پژوهشی با دانشگاه یاسوج

از ابتدای امسال تاکنون قرارداد ۳۰ طرح پژوهشی با دانشگاه یاسوج در راستای کمک به توسعه کهگیلویه و بویراحمد و رفع مسائل و مشكلات مختلف آن منعقد شده است.

مشتاقی

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد:

بازگشایی دانشگاه منوط به واکسینه شدن همه دانشجویان است

حمد الله مشتاقی گفت: چنانچه همه دانشجویان واکسینه شوند در اواخر مهر ماه یا اوایل آبان کلاس ها بصورت حضوری برگزار می شود.

قائد امینز

مدیرکل آموزش‌و‌پرورش چهارمحال و بختیاری مطرح کرد؛

بدون هماهنگی و مجوز ستاد ملی کرونا هیچ اقدامی درباره بازگشایی حضوری مدارس انجام نمی‌گیرد

فرحناز قائد امینی گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات جهت محیا کردن پیش‌زمینه‌های برقراری آموزش حضوری واکسیناسیون فرهنگیان است که تا کنون بیش از ۷۵ درصد از فرهنگیان استانمان واکسینه شده‌اند، قطعا بدون هماهنگی و مجوز ستاد ملی کرونا هیچ اقدامی درباره بازگشایی حضوری مدارس انجام نمی‌گیرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب