خوزستان یک شهید مدافع سلامت دیگری تقدیم کرد

یکی از کادر درمان بیمارستان گلستان اهواز در راه خدمت به هموطنان خود شهد شیرین شهادت را نوشید و آسمانی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، یکی از کادر درمان بیمارستان گلستان اهواز در راه خدمت به هموطنان خود شهد شیرین شهادت را نوشید و آسمانی شد.

شهید مدافع سلامت صفدر امیری از کارکنان زحمتکش آزمایشگاه بیمارستان گلستان اهواز  بود که در روزهای گذشته به بیماری کرونا مبتلا شده بوده بود.

این عضو کادر درمان پس از چند روز دست و پنجه نرم کردن با بیماری کرونا سرانجام در راه دفاع از سلامت مردم جان خود را فدا کرد و به فیض شهادت نائل آمد.

دكتر فرهاد ابول نژادیان دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز در پی شهادت شهید مدافع سلامت صفدر امیری پیامی صادر کرد که در آن آمده است: خبر تلخ از دست دادن عضوی دیگر از جامعه سپیدپوش مدافع سلامت در راه دفاع از سلامت مردم در برابر تهاجم ویروسی سرکش موجب تاثر و تاسف فراوان شد.

پیکر پاک شهید مدافع سلامت صفدر امیری با حضور پرسنل و کادر درمان بیمارستان گلستان در این بیمارستان تشییع شد که همکاران وی، با این شهید وداع غمباری داشتند.

پس از برگزاری آئین تشییع پیکر پاک شهید مدافع سلامت صفدر امیری راهی استان فارس شد تا در زادگاهش نورآباد ممسنی آرام بگیرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹:۲۳

شناسه خبر: 98370

مطالب مرتبط :
بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت با خانواده شهید مدافع سلامت کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه پرویز یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید دکتر محمد زارع تنها شهید مدافع سلامت این استان دیدار کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تشریح وخامت اوضاع بیمارستان‌های استان استمداد کمک کرد

خانواده شهید مدافع سلامت کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

خانواده دکتر محمد زارع به عنوان تنها شهید مدافع سلامت کهگیلویه و بویراحمد در آیینی با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده در شهر یاسوج مرکز این استان تجلیل شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب