برگزاری جلسه خانه نخبگان علمی در کلیبر

جلسه خانه نخبگان علمی با هدف تشریح برنامه های علمی نخبگان و احصاء مشکلات و ارائه راهکارهای عملیاتی در شهرستان کلیبر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، با حضور نادر ارسلانی رئیس سازمان بسیج  علمی پژوهشی سپاه عاشورا و دکتر عالی پور  رییس خانه نخبگان بسیج استان ، فرمانده سپاه کلیبرو اعضای خانه نخبگان شهرستانهای کلیبر و خداآفرین ، جلسه خانه نخبگان شهرستان کلیبر  در سالن جلسات فرماندهی  سپاه  کلیبر برگزار شد.

در این جلسه نادر ارسلانی رئیس رئیس سازمان بسیج  علمی پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی بر حل مشکلات ومعضلات منطقه ای توسط نخبگان تاکید کرد و افزود : نخبگان این سازمان در ۱۰کارگروه مختلف ساماندهی شده و ضمن استفاده از ظرفیت های بلا استفاده هر شهرستان در حل مشکلات آن منطقه تلاش می کنند.

وی افزود: نخبگان این سازمان در سراسر استان در حوزه های مختلف صنعتی، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال ، گیاهان دارویی و بسیاری از زمینه های دیگر تحقیق و پژوهش کرده و با احصاء مشکلات، برای حل آنها راهکارهای علمی پیشنهاد کرده و عملیاتی می کنند.  در ادامه جلسه اقدامات انجام یافته ، مسائل احصا شده شهرستان کلیبر با نظر مسوولین کارگروه‌ها بررسی و بر ارائه راهکارهای تخصصی تاکید گردید.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵:۳۰

شناسه خبر: 98371

مطالب مرتبط :
خانه نخبگان اتاق فکری برای حل مشکلات است

مسئول خانه نخبگان علمی بسیج ناحیه ابوذر:

خانه نخبگان اتاق فکری برای حل مشکلات است

مسئول خانه نخبگان علمی بسیج ناحیه ابوذر با بیان اینکه خانه نخبگان اتاق فکری برای حل مشکلات است، افزود: باید با شناسایی مشکلات در راستای برطرف کردن آنها راه کارهای مناسب و علمی به مسئولین اجرایی ارائه شود تا به حل مسائل ختم شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب