تشکیل کارگروه هسته گفتمان ساز پایگاهی

جلسه کارگروه اندیشه ورز پایگاهی با حضور اعضای موثر هسته گفتمان ساز و ایده پرداز پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده روستای آزادلو، مسئول نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان گرمی و هیئت اندیشه ورز حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین (ع) بخش موران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان گرمی اردبیل؛ جلسه کارگروه اندیشه ورز پایگاهی در آستانه سفر نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد مستضعفان کشور، رئیس کمیته امداد کشور، رئیس بنیاد مسکن کشور و معاون وزیر نیرو به بخش موران و شهرستان گرمی با محوریت (گفتمان سازی آسیب ها و مشکلات بخش موران و راهکارهای برون رفت از آن) با حضور اعضای موثر هسته گفتمان ساز و ایده پرداز پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده روستای آزادلو، مسئول نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان گرمی و هیئت اندیشه ورز حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین (ع) بخش موران برگزار شد.

مبارکی مسئول علمی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد گفتمان سازی گفت: آن وقتی کار، شکل عمومی و مردمی پیدا خواهد کرد که این فکر شما، این جهت‌گیری شما تبدیل به یک گفتمان عمومی بشود

وی افزود: هدف از این جلسه احصاء و عارضه یابی آسیب ها و مشکلات بخش موران، بررسی نقش گروه های جهادی-علمی بسیج در گفتمان سازی مسائل و موضوعات بخش موران، ارائه راهکارها و ایده های خلاقانه برون رفت از مشکلات ، مطالبه گری و نظارت میدانی بر پروژه های خرد روستایی، مطالبه گری بازگشایی گمرک مرزی آزادلو بود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹:۲۷

شناسه خبر: 98388

مطالب مرتبط :
کلنگ زنی

آئین کلنگ زنی احداث خانه محرومان در روستای مرزی آزادلو برگزار شد

با حضور نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، ریاست بنیاد مستضفعان کشور، ریاست کمیته امداد کشور و مسئولین استانی و شهرستانی آئین کلنگ زنی احداث خانه محرومان در روستای مرزی آزادلو از توابع بخش موران در شهرستان گرمی برگزار شد.

مطالبه گری

مطالبه گری قرارگاه شهیداحمدی روشن درخصوص بحران آب و راه موران و شهرستان گرمی

جلسه مطالبه گری قرارگاه شهیداحمدی روشن درخصوص بحران آب و راه موران و شهرستان گرمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد.

دولت آینده باید بتواند از داخل کارآمدی و آسیب های خود را جبران کند و با دست پر در مقابل دشمنان بایستد

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید:

دولت آینده با دست پر در مقابل دشمنان بایستد

حسین عبدالهی فر معاون بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید با اشاره به این که اقتضائات جهانی یکی از موضوعات مهم است، گفت: نیاز داریم به دولتی که بتواند از داخل کارآمدی و آسیب های خود را جبران کند و با دست پر در مقابل دشمنان بایستد و اگر قرار است سرمیز مذاکره ای هم برود باید حتما آسیب ها رفع شده باشد و نتواند دشمن روی نقاط ضعف ما دست بگذارد.

نخبگان

افتتاح خانه نخبگان شهرستان گرمی در استان اردبیل

خانه نخبگان شهرستان با حضور جانشین سپاه شهرستان گرمی، مسئول معاونت علمی و پژوهشی سپاه استان اردبیل، روسا و اساتید دانشگاه ها و نخبگان شهرستان در محل دانشگاه پیام نور به همت معاونت علمی و پژوهشی سپاه این شهرستان راه اندازی گردید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب