اجرای ۱۵۴ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی از اجرای ۱۵۴ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی در نشست با خبرنگاران با اشاره به این که شعار گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس "ما مقتدریم" است گفت: امسال ۱۵۴ عنوان برنامه در این هفته اجرا می شود که محور برنامه ها تجلیل از اقشار مختلف خواهد بود.

 سرهنگ وحیدی با بیان این که از ۴۰ هزار رزمنده و ایثارگر آذربایجان غربی در هفته دفاع مقدس تجلیل می شود افزود: غبار روبی مزار شهدا، زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری مسابقات ورزشی، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، افتتاح ۳۷ طرح عمرانی در شهرستانهای استان، رونمایی از ۱۵ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در استان و برگزاری چهل و یک یادواره شهدا در استان از جمله این برنامه ها هستند.

خبر در حال تکمیل است

زمان انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱:۴۶

شناسه خبر: 98415

مطالب مرتبط :
فضای مجازی

رونمایی از تولیدات فضای مجازی دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

تولیدات فضای مجازی حوزه دفاع مقدس به زودی و در آیینی در کهگیلویه و بویراحمد رونمایی می شود.

۱۲

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خاکسار نژاد:

مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می شود

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خاکسار نژاد شرکت گاز هرمزگان، از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس از کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" خبر داد.

۱۲۳

افزایش سرمایه گذاری در حوزه معادن استان

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: طی ۵ ماهه نخست سال جاری ۲۴ فقره پروانه اکتشاف برای محدوده های جدید کشف شده در استان صادر گردیده است. همچنین ۶ محدوده اکتشافی در مرحله گواهی کشف و ۲۱ معدن جدید در این بازه زمانی وارد چرخه تولید شدند.

نادر حامدی

فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت استان گیلان گفت

سرهنگ دوم پاسدار نادر حامدی با ارائه گزارشی از عملکرد سال ۹۹ و اعلام برنامه سال جدید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، سال جدید را سال تولید؛ پشتیبانی ها،مانع زدایی ها نامگذاری کردند عنوان کرد امیدواریم بتوانیم گامهای مؤثر برای پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی برداریم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب